فراخوان رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی منتشر شد
فراخوان رویداد رسانه‌ای آذربایجان شرقی منتشر شد
آرمان تبریز-فراخوان رویداد رسانه‌ای آذربایجان‌شرقی به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های استان و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منتشر شد.

آرمان تبریز-فراخوان رویداد رسانه‌ای آذربایجان‌شرقی به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های استان و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ما ،«مرتضی شفیعی» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فراخوان رویداد رسانه‌ای استان آذربایجان‌شرقی با عنوان «‌تب‌ریز» و با رویکرد ترویج پیام «تب کرونا با همدلی می‌ریزد» به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان شرقی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منتشر شد.
مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: کرونا؛ امید بخشی و آگاهی بخشی در جامعه، فرهنگ سازی بهداشت فردی و اجتماعی، تبیین جانشفانی کادر بهداشتی و درمانی استان، اقدامات گروه‌های جهادی و ستاد مقابله با کرونا در استان، پاسخ به شایعات دوران مقابله با کرونا و همچنین دوران پساکرونا و راهکارهای تحقق شعار سال(جهش تولید) محورهای این رویداد رسانه‌ای استان است.
وی با بیان این‌که رویداد رسانه‌ای استان آذربایجان شرقی«‌تب‌ریز» در بخش های گزارش، یادداشت و مقاله، مصاحبه – گفتگو، عکس خبری و تیتربرگزار می شود، گفت: آثار ارسالی باید حدفاصل یکم اسفند ۹۸ تا ۳۰ اردیبهشت ۹۹ در یکی از رسانه های دارای مجوز استان آذربایجان شرقی منتشر شده باشد.
شفیعی با بیان این‌که آثار باید به تائید مدیرمسؤول رسانه و در قالب فایل PDF به آدرس پست الکترونیکی tabriz.corona@gmail.com ارسال شوند، خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ است.
مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان‌شرقی با تأکید بر این‌که آثار ارسالی با موضوعات خارج از محورهای ارایه شده؛ مورد داوری قرار نمی گیرند، یادآور شد: قرار است به آثار برگزیده در هر بخش جوایز ارزنده ای اهدا شود.
گفتنی است، عموم علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دفتر خانه مطبوعات و رسانه های استان آذربایجان‌شرقی واقع در تبریز، اول سربالایی ولیعصر، مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن مراجعه کرده و یا با شماره تلفکس ۳۳۲۸۱۹۱۲ ۰۴۱ در ارتباط باشند.