شهردار منطقه ۹ تبریز عنوان کرد: رفع مطالبه‌های عمومی شهروندان در شهرک خاوران اولویت سال ۹۹
شهردار منطقه ۹ تبریز عنوان کرد: رفع مطالبه‌های عمومی شهروندان در شهرک خاوران اولویت سال ۹۹
آرمان تبریز-با حضور شهردار منطقه ۹ تبریز اولین جلسه شورای معاونین و مدیران این منطقه درسال ۹۹ برگزار شد.

آرمان تبریز-با حضور شهردار منطقه ۹ تبریز اولین جلسه شورای معاونین و مدیران این منطقه درسال ۹۹ برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما؛بهرام نسیانی در این جلسه ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و تندرستی برای تمامی هموطنان اظهار داشت: بر اساس هدف گذاریهای صورت گرفته، در سال جاری با همراهی، همت و تلاش تمامی کارکنان و تلاشگران شهرداری منطقه۹، بدنبال رفع نیازهای اساسی و مطالبه های عمومی در تمامی حوزه ها خواهیم بود.

نسیانی با اشاره به رویکرد عمرانی شهرداری منطقه۹ و افتتاح چندین پروژه ی شاخص و ماندگار در سال گذشته ، تکمیل و بهره برداری از دیگر پروژه های در دست اقدام را از اهم اقدامات شهرداری منطقه۹ در سال جاری برشمرد و خاطر نشان کرد: با تمرکز بر پروژه های عمرانی و خدماتی در دست اقدام، بخشی از نیازهای عمده ی این شهرک جهت بسترسازی و فراهم ساختن ظرفیت های لازم مرتفع خواهد شد.

وی افزود: توجه و اهتمام ویژه به درآمدزائی پایدار از اولویت های مدیریتی در این منطقه می باشد؛ بر این اساس شهرداری منطقه۹ با بررسی مهم ترین شیوه ها و روش های درآمدزائی پایدار، و باز تعریف نقش و جایگاه مردم در اداره ی امور شهری، می کوشد تا با مشارکت شهروندان، خدمات شهری را در تمامی حوزه ها، از نظر کمی و کیفی ارتقاء و توسعه دهد.

شهردار منطقه۹ با اشاره به چشم انداز آتی شهرک خاوران عنوان کرد: شهرک خاوران بعنوان نماد پیشرفت نوین در حوزه های عمرانی، شهرسازی و فرهنگی کلانشهر تبریز، با همراهی شهروندان عزیز، آینده ای درخشان را تجربه خواهد کرد و در این بین، ورود فعالان حوزه ی عمران، مسکن و سرمایه گذاران داخلی و خارجی در امر ساخت و ساز، زمان رسیدن به این تجربه ی لذت بخش را به حداقل خواهد رساند.

نسیانی در جلسه معاونین و مدیران منطقه اظهار داشت: در سال ۹۹ که شعار شهرداری تبریز توسعه فضای سبز می باشد تلاش خواهیم داشت ضمن استفاده از پتانسیل های منطقه و مشارکت های مردمی به این مهم دست یابیم که خوشبختانه با بهره برداری از منبع آب بتنی ۱۰۰۰ مترمکعبی شاهد توسعه شبکه آب خام در سطح منطقه هستیم که امیدواریم استفاده حداکثری از این منبع در جهت توسعه سرانه فضای سبز صورت گیرد.

نسیانی همچنین با تاکید بر اتمام پروژه های در دست اقدام تصریح کرد: احداث کانال طولی یکی از پروژه های مهم و زیر ساختی منطقه می باشد که با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته جهت کاهش خطر پذیری شهرک خاوران از سیلاب های احتمالی، بطول ۳ کیلومتر در حال احداث می باشد.