سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه: هیچ یک از رانندگان شرکت واحد مبتلا به ویروس کرونا نشده اند
سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه: هیچ یک از رانندگان شرکت واحد مبتلا به ویروس کرونا نشده اند
آرمان تبریز-ایمان غنی زاده با اعلام این خبر افزود؛ از زمان بروز مشکل ویروس کرونا، اتوبوسرانی تبریز با اقدامات بموقع و مستمر و با ضدعفونی و رعایت دقیق نکات بهداشت فردي ومحيطي ،هیچیک از رانندگان و پرسنل تعمیرگاهی این شرکت تاکنون به ویروس کرونا مبتلا نشده اند.

آرمان تبریز-ایمان غنی زاده با اعلام این خبر افزود؛ از زمان بروز مشکل ویروس کرونا، اتوبوسرانی تبریز با اقدامات بموقع و مستمر و با ضدعفونی و رعایت دقیق نکات بهداشت فردی ومحیطی ،هیچیک از رانندگان و پرسنل تعمیرگاهی این شرکت تاکنون به ویروس کرونا مبتلا نشده اند.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز ؛وی در خصوص اقدامات شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در خصوص مقابله با ویروس کرونا افزود؛ از ابتدای اسفندماه تا زمان اتمام فعالیت،  تمامی اتوبوسهای دولتی و خصوصی و سایه بانهای وایستگاههای سطح شهر بصورت مستمر نظافت و ضد عفونی گردیده و ساختمانها و اماکن اداری و تعمیرگاهی نیز از این امر مستثنی نبوده اند و این امر در خصوص سایه بانهای سطح شهروایستگاههاهمچنان ادامه دارد.
وی تصریح کرد؛ بجهت اهمیت سلامتی و رعایت بهداشت فردی برای تمامی همکاران راننده و اداری و تعمیرگاهی  بطور مستمر ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی تهیه و در اختیار آنان قرار گرفت ضمن اینکه مدافعان سلامت نیز در ایام تعطیلی خدمات ودورکاری بر سلامتی همکاران بصورت غیرمستقیم و تلفنی نظارت داشته و دارند.
غنی زاده در ادامه گفت؛جهت حفظ سلامتی رانندگان و مسافرین کابین راننده نیز با نصب میله های جدا کننده تفکیک گردیده اند.
سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در خاتمه در مورد تعطیلی خدمات  دهی ناوگان نیز گفت؛تا هر زمان که ستاد مقابله با کرونا تصمیم بگیرد تعطیلی ناوگان ادامه خواهد داشت و بعد از آن نیز فعالیت ناوگان کمافی السابق با رعایت تمامی جوانب بهداشتی و ایمنی خواهد بود.