افتتاح سالن ورزشی چند منظوره شهید باکری شهرداری سهندهمزمان بابرگزاری یادواره سردار سرلشکر شهید مهدی باکری
افتتاح سالن ورزشی چند منظوره شهید باکری شهرداری سهندهمزمان بابرگزاری یادواره سردار سرلشکر شهید مهدی باکری
آرمان تبریز-گزارش ویژه ؛با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، یادواره سردار باکری و سالن ورزشی چند منظوره مهدی باکری شهرداری سهند به بهره برداری رسید.

آرمان تبریز-گزارش ویژه ؛با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، یادواره سردار باکری و سالن ورزشی چند منظوره مهدی باکری شهرداری سهند به بهره برداری رسید.
به گزارش خبرنگار ما؛در این مراسم سردار اصغرعباسقلی زاده جانشین سپاه عاشورا، علیخانی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، حجت السلام مردادپور امام جمعه شهرستان اسکو، دکتر محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو، فرماندهی انتظامی شهرستان اسکو، اعضای شورای اسلامی شهر و مهندس نظامی شهردار سهند، مهندس مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران سهند، جمعی از اهالی شریف شهر سهند و عکاسان و خبرنگاران مطبوعات استان حضور داشتند.

آهکی، رئیس شورای اسلامی شهر سهند:
با تلاش شهردار تلاشگر، با کمترین بودجه اقدامات خوبی در شهر سهند شده است
آهگی رئیس شورای اسلامی شهر سهند در ابتدای این مراسم ضمن تبریک روز شهردار و گرامیداشت یاد و خاطره سردار رشید اسلام شهید مهدی باکری، گفت: با همفکری تک تک اعضای محترم شورای اسلامی شهر و با همت شهردار تلاشگر و کوشش تک تک کارکنان خدوم شهرداری سهند، در کمترین زمان ممکن با وجود بودجه محدود اقدامات خوبی صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه دو پروژه احداث سالن ورزشی چندمنظوره و ساختمان آتش نشانی بعد از ۷ سال که راکد مانده بودند تکمیل و به مرحله بهره داری رسیده اند؛ افزود: با مدیریت صحیح و با صرفه جویی در هزینه ها پروژه احداث سالن ورزشی چندمنظوره شهید مهدی باکری شهرداری سهند به بهره برداری رسیده و پروژه ساختمان آتش نشانی نیز به زودی افتتاح خواهد شد.
رئیس شورای اسلامی شهر سهند با تشریح برخی مشکلات شهر سهند همچون احداث اتوبان تبریز – سهند، تصریح کرد: شهر سهند در سالهای اخیر با رشد جمعیت روبرو بوده که باید امکانات لازم برای مردم شریف فراهم سازیم و تلاش شورای اسلامی شهر و شهرداری نیز در راستای ارایه خدمات به همه ساکنان شهر بوده است.
آهکی، در خاتمه گفت: برای حل مشکلات شهر سهند، نیازمند یک عزم همگانی و حمایت های بیشتر مسئولان کشوری و استانی هستیم.

دکتر محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو:
شهردار و اعضای شورای اسلامی در جهت عمران و آبادانی شهری تلاش می کنند
دکتر محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو نیز در این مراسم با تقدیر و تشکر ویژه از شهردار بی حاشیه و تلاشگر شهر سهند، گفت: انصافا شهردار محترم و اعضای محترم شورای اسلامی در جهت عمران و آبادانی شهری تلاش می کنند و پروژه احداث سالن ورزشی چند منظوره طبق قولی که داده بودند الحمدالله در اسفندماه به بهره برداری رسید و امیدوارم پروژه احداث ساختمان آتش نشانی نیز به زودی به بهره برداری برسد.
وی افزود: حرکت در جهت عمران و آبادانی شهر سهند با تلاش شهردار محترم و کارکنان خدوم و شورای اسلامی شهر شروع شده است و ان شالله سال ۱۳۹۸ با همکاری شرکت عمران سهند و شهرداری سهند شاهد محوطه سازی مساکن مهر و تکمیل آزاد راه خواهیم بود.
فرماندار شهرستان اسکو در خاتمه گفت: پروژه سالن ورزشی چندمنظوره شهید باکری شهرداری سهند در مدت ۷ ماه تکمیل و به مرحله بهره برداری رسیده که از شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر و پیمانکار پروژه تشکر می کنم.
در ادامه این مراسم حجت السلام مرادپور امام جمعه شهرستان اسکو و سردار عباسقلی جانشین سپاه عاشورا نیز پیرامون فرهنگ شهادت و لزوم فرهنگ سازی آن در جامعه سخنانی ایراد و از تلاشهای شهردار و شورای اسلامی در ارایه خدمات به مردم و همچنین احداث سالن ورزشی چندمنظوره شهید باکری شهرداری سهند تقدیر و تشکر نمودند.

سالن ورزشی چندمنظوره شهید باکری شهرداری سهند، هدیه شهرداری به شهروندان فهیم شهر سهند
مهندس نظامی شهردار شهر سهند نیز در این مراسم در خصوص فعالیت ها و پروژه های در حال بهره برداری در شهر جدید سهند گفت: پروژه هایی که تا به حال انجام دادیم دو پروژه قابل توجه ،نیمه تمام بودند ، یکی از این پروژه ها سالن چند منظوره ورزشی و دومین پروژه قابل بهره برداری ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی شهر سهند واقع در فاز ۳ می باشد که آماده بهره برداری است و در ماه آتی بعد از تعطیلات نوروزی افتتاح خواهد شد .
وی در خصوص پروژه های در حال اجرای شهرداری نیز بیان داشت: تفکیک زباله از مبدا، ممیزی املاک فاز ۲ و پلاک کوبی فاز یک در سطح شهر جدید سهند آغاز کرده ایم و همچنان در حال اجرا هستیم.
شهردار شهر سهند تصریح کرد: در ۱۱سال عمر شهرداری سهند هیچ پلاک کوبی در سطح شهر صورت نگرفته بود که در حال حاضر املاک فاز یک سهند در حال پلاک کوبی است تا هم وضعیت کدپستی و هم وضعیت املاک را در شهر جدید سهند مشخص نماییم.
مهندس نظامی در خصوص نبود سرویس های بهداشتی در سطح شهر اظهارداشت: در شهر جدید سهند سرویس بهداشتی به چشم نمی خورد و اکثرا کانکس های مورد استفاده برای سرویس بهداشتی مناسب نیست که بنا داریم این کانکس های بهداشتی را جمع آوری کرده و بودجه ای که از سال ۹۶ به این سرویس بهداشتی ها اختصاص داده شده است در سه نقطه سطح شهر احداث کنیم.
وی در خصوص مسیر اتوبان تبریز،اندیشه ،سهند نیز افزود: متولی این پروژه ،شرکت عمران با اجرایی بخش خصوصی است و استاندار و مدیر عامل این شرکت قول بهره برداری را در هفته ی دولت سال ۹۸ اعلام کرده اند که امیدواریم این اتفاق حاصل شود تا از این پروژه عظیم بتوانند مردم شهر جدید سهند استفاده کنند.
مهندس نظامی در خاتمه از حمایت های مدیرکل شهری و شوراهای استانداری، فرماندار محترم شهرستان، تک تک اعضای شورای اسلامی شهر، مسئولان شهرستانی و همچنین همکاری و تعامل شهروندان فهیم و رسانه ها و مطبوعات تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است: در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خانواده معظم شهدای مدافع حرم و همچنین شهردار محترم و پیمانکار و کارکنان واحد شهرسازی تجلیل به عمل آمده و در نهایت به دست جانشین سپاه عاشورا و مدیرکل شهری و شوراهای استانداری و فرماندار شهرستان سالن ورزشی چندمنظوره شهید باکری شهرداری سهند افتتاح و به بهره برداری رسید.
همچنین در این مراسم اعضای شورای اسلامی شهر سهند بمناسبت ۲۵ اسفند روز شهردار از زحمات و تلاشهای مهندس نظامی شهردار سهند تجلیل و قدردانی نمودند.