مشاورعالی شهردار ورئیس شورای شهرکلان شهرتبریزدرحوزه سلامت:بیماران پیوند اعضا را بیشتر دریابیم
مشاورعالی شهردار ورئیس شورای شهرکلان شهرتبریزدرحوزه سلامت:بیماران پیوند اعضا را بیشتر دریابیم
آرمان تبریز-مشاورعالی شهردار تبریز و رئیس شورای شهرکلان شهرتبریز درامور سلامت گفت؛ با توجه به شرایط حاد جامعه در مقابله با ویروس کرونا و توجه به وضعیت بیماران پیوندی به رغم  شرایط جسمانی  که برای بنده حاکم هست خود را موظف دانستم برای پیش گیری از آسیب های احتمالی به این قشر در کنار خادمین سپاه عاشورا ، بسیج سلامت  و...در خط مقدم حضور یابم .

آرمان تبریز-مشاورعالی شهردار تبریز و رئیس شورای شهرکلان شهرتبریز درامور سلامت گفت؛ با توجه به شرایط حاد جامعه در مقابله با ویروس کرونا و توجه به وضعیت بیماران پیوندی به رغم  شرایط جسمانی  که برای بنده حاکم هست خود را موظف دانستم برای پیش گیری از آسیب های احتمالی به این قشر در کنار خادمین سپاه عاشورا ، بسیج سلامت  و…در خط مقدم حضور یابم .

دکتر رسول زارع زاده با اشاره به حدیثی از رسول اکرم (ص ) تصریح کرد؛  نعْمَتَانِ‏ مَجْهُولَتَانِ‏ الْأَمْنُ وَ الْعَافِیَه. پیامبر(صلّی‌الله ‌علیه‌ وآله) فرمودند: دو نعمت است که ناشناخته است: امنیت و تندرستی. و همه وظیفه داریم در فرا گیر شدن این دو موضوع در جامعه همپوشانی کنیم .

وی تاکید کرد؛ از آنجایی که در شرایط فعلی بیماران پیوندی تا حدودی درمهجور قرار گرفته اند و کمتر کسی به فکر آنان  هست خوشبختانه باحمایت خیرین سلامت ؛بسیج جامعه پزشکی و سفیران گمنام و با حمایت سپاه عاشورا، پکیچ سلامت به ارزش ۸۰۰ هزارریال در بین خانواده های این عزیزان توزیع گردید .

مشاورعالی شهردار تبریز و رئیس شورای شهرکلان شهرتبریز درحوزه سلامت افزود: همزمان با توزیع این اقلام بهداشتی و ضدعفونی ،با رضایت افراد پیوند عضو ،محل سکونت و رفت آمد افراد فوق نیز سم زدایی گردید .

وی یاد آور شد : در فاز اول این  فرآیند حمایتی، ۷۰ پیوند عضو کبدی وقلب به به طور خانه به خانه تحت پوشش قرار گرفتند.

زارع زاده درادامه ازخیرین سلامت مخصوصا خانواده مهندس خوش فهم و تمامی شرکای سلامت ،فرمانده سپاه ولایت سرهنگ صفدری ؛سرهنگ وفاعیان.، دکتر احمدیان، فرمانده بسیج جامعه پزشکی‌ و برادربسیجی مهدی اسکندی و مخصوصا سفیران سلامت قدردانی به عمل آورد .

این جانباز ورزمنده دوران دفاع مقدس در پایان ضمن تشکر مجدد از خیر سلامت  با اشاره به این شعر سعدی که ؛

بنی‌آدم اعضای یکدیگرند                  که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی به‌درد آورَد روزگار                     دگر عضوها را نمانَد قرار

تو کز محنت دیگران بی‌غمی             نشاید که نامت نهند آدمی

از کلیه خیرین درخواست که توجه بیشتری دراین شرایط خاص به بیماران پیوندی داشته باشند .