مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز :   خانواده‌هایی که بیمار کرونایی دارند ۱۳۷ را به خاطر بسپارند
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز :   خانواده‌هایی که بیمار کرونایی دارند ۱۳۷ را به خاطر بسپارند
آرمان تبریز-علیرضا اصغری تاکید کرد : خانواده هایی که بیمار کرونایی دارند برای جمع آوری جداگانه پسماندهایشان با خودروهای ویژه با سامانه 137 تماس بگیرند.

آرمان تبریز-علیرضا اصغری تاکید کرد : خانواده هایی که بیمار کرونایی دارند برای جمع آوری جداگانه پسماندهایشان با خودروهای ویژه با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند.

اصغری گفت : طی انتشار خبر رهاسازی پسماندهای بیمارستانی در جاده اسپیران توسط خبرگزاری‌ها عوامل سازمان مدیریت پسماند بلافاصله اقدام به جمع آوری این پسماندها کردند و بعد از پیگیری های انجام شده مشخص شد پسماندهای رها شده در جاده اسپیران متعلق به یک خانواده دارای بیمار کرونایی بود که ایشان به خاطر عدم اطلاع از جمع آوری پسماندهای بیماران کرونایی به صورت مجزا توسط عوامل سازمان مرتکب چنین اشتباهی شده بودند.

او افزود : نیروهای سازمان مدیریت پسماند بلافاصله پس از مطلع شدن از ماجرا به محل اعزام شدند و منطقه را به طور کامل و دقیق پاکسازی، ضدعفونی و سمپاشی کردند.

وی با بیان اینکه تمامی عوامل سازمان مدیریت پسماند به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شهروندان عزیز هستند، یکبار دیگر یاد آوری کرد : تمامی خانواده‌هایی که بیمار کرونایی دارند با ۱۳۷ تماس بگیرند تا زباله‌هایشان به صورت جداگانه با خودروهای ویژه جمع آوری شود.

اصغری در آخر خاطر نشان کرد : از تمامی خبرگزاری‌ها، جراید و پایگاه‌های خبری به خاطر انتشار اخبار شهر، انعکاس مشکلات موجود و تنویر افکار عمومی تشکر و قدردانی می‌کنم و از خداوند متعال برایشان توفیق روزافزون خواستارم.