تدابیر صندوق بیمه کشاورزی جهت ثبت خسارت بدون انجام تردد و مراجعات حضوری مردم
تدابیر صندوق بیمه کشاورزی جهت ثبت خسارت بدون انجام تردد و مراجعات حضوری مردم
آرمان تبریز-کشاورزان آذربايجان شرقي براي بيمه محصولات زراعي و باغي خود فقط سه روز فرصت دارند.

آرمان تبریز-کشاورزان آذربایجان شرقی برای بیمه محصولات زراعی و باغی خود فقط سه روز فرصت دارند.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان آذربایجان شرقی از پرداخت تمامی مبالغ غرامت محصولات باغی و زراعی کشاورزان خسارت دیده آذربایجان شرقی خبر داد.
مهندس علی تبریزی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه در سال زراعی ۹۸-۹۷ تعداد ۱۰۴ هزار و ۳۰۵ فقره غرامت به مبلغ ۶۰۰ میلیارد ریال به خسارت دیدگان کلیه زیربخشهای کشاورزی شامل دام ، طیور، محصولات باغی ومحصولات زراعی در استان آذربایجان شرقی پرداخت گردیده است گفت: به استحضار کشاورزان و باغداران خسارت دیده در سراسر استان می رساند تمام مبالغ برآورد شده وتائید شده غرامت محصولات باغی و زراعی در استان در تاریخ ۲۱ اسفند ماه از طرف صندوق بیمه کشاورزی به حسابهای آنان نزد بانک کشاورزی واریز گردیده است.
وی افزود: کشاورزان وباغداران محترم می توانند با مراجعه به شعب و نمایندگیهای بیمه در سراسر استان از فرصت باقی مانده تا پایان سال نسبت به بیمه محصولات زراعی و باغی خود اقدام نمایند.
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان با بیان اینکه با توجه به لزوم جلوگیـری از مراجعه حضوری و مقابله با شیوع ویروس کرونـا، صندوق بیمه کشاورزی امکاناتی را برای بیمه گذاران بیمه کشاورزی، فراهـم کرده است افزود: با هدف کاهش تردد و جلوگیـری ازمراجعه حضوری در مقابله با شیـوع ویروس کرونا (کووید ـ ۱۹)، صندوق بیمه کشاورزی تسهیلاتی را برای بیمه گذاران از طریق مراجعه اینترنتی به پایگاه اطلاع رسانی مشتریان بیمه کشاورزی به نشانی cs.sabka.ir برای ثبت خسارات و مشاهده سوابق بیمه ای آنان، فراهم کرده است.
وی با تأکید بر همکاری عموم مردم و جامعه کشاورزی استان برای مقابله با ویروس کرونا، افزود: بیمه گذاران به منظور کاهش تردد و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و با هدف ثبت خسارت مورد بیمه ای خود می توانند با ارسال پیامک به شماره همراه کارگزار صدور بیمه نامه (ذکر شده در بیمه نامه)یا مدیرعامل نمایندگی بیمه کشاورزی (اعلام شده در سایت صندوق بیمه) اقدام نمایند .
مهندس تبریزی با دعوت از همه بیمه گذاران برای تسهیل در فرآیند بررسی خسارت واحد تولیدی خود اعم از مزارع، باغ ها، استخرهای پرورش ماهی، بی درنگ با اعلام خسارت خود از طرق یادشده نسبت به ثبت خسارات واحد تولیدی خود اقدام نمایند.