جلسه ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان تبریز به ریاست فرماندار برگزار شد
جلسه ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان تبریز به ریاست فرماندار برگزار شد
آرمان تبریز-بنابه درخواست اتاق اصناف تبریز،از صبح فردا پنچشنبه تا آخر سال مجموعه بازار،خیابانهای اطراف، پاساژ ها و مراکز خرید شهرتبریز ضدعفونی می شود. آرمان تبریز-بنابه درخواست اتاق اصناف تبریز،از صبح فردا پنچشنبه تا آخر سال مجموعه بازار،خیابانهای اطراف، پاساژ ها و مراکز خرید شهرتبریز ضدعفونی می شود.

آرمان تبریز-بنابه درخواست اتاق اصناف تبریز،از صبح فردا پنچشنبه تا آخر سال مجموعه بازار،خیابانهای اطراف، پاساژ ها و مراکز خرید شهرتبریز ضدعفونی می شود.

به گزارش خبرنگار ما ؛دراین جلسه برای پیشگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا مقرر شد بنابه درخواست اتاق اصناف در جهت حفظ سلامتی مردم و بازاریان از صبح فردا پنچشنبه تا آخر سال مجموعه بازار، خیابانهای اطراف، پاساژها و مجتمع های خرید در سطح شهرضدعفونی و گند زدایی خواهد شد.

براین اساس وطبق برنامه زمانی روزهای پنچشنبه و جمعه بازار مسقف و خیابانهای اطراف آن ضدعفونی می شود.

از روز پنچشنه خدمات دهی اتوبوسهای دولتی،بخش خصوصی و مسیرBRT از ساعت۶ الی۸ صبح و از ساعت۱۲ الی ۱۴ خواهد بود و همچنین در راستای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا اتوبوسهای دولتی، بخش خصوصی و اتوبوسهایBRT بصورت گسترده ضدعفونی خواهد شد.

از اول هفته آینده اجازه ورود به هسته مرکزی شهر به خودروهای حمل و نقل عمومی شامل اتوبوسها و مترو داده نخواهد شد و در سایر ایستگاههای سطح شهر توقف طولانی نخواهند داشت و خدمات دهی نیز محدود خواهد شد.

در این جلسه همچنین ازمردم تبریز درخواست شد از آنجا که خانه امن ترین محل برای جلوگیری ازشیوع ویروس کرونا می باشد در جهت پیشگیری از شیوع گسترده این ویروس بهتر است در خانه بمانند چرا که تنها راه مبارزه ، رعایت بهداشت فردی و قطع زنجیره ارتباطی ویروس می باشد.