مدیرعامل شرکت تجارت بهداشت کیمیای ارس: تولید  روزانه ۳۰ هزار عدد اسپری ضدعفونی کنننده
مدیرعامل شرکت تجارت بهداشت کیمیای ارس: تولید  روزانه ۳۰ هزار عدد اسپری ضدعفونی کنننده
آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت تجارت بهداشت کیمیای ارس گفت: روزانه ۳۰ هزار عدد اسپری ضدعفونی کنننده دست و سطوح در این کارخانه تولید و به بازار مصرف عرضه می شود

آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت تجارت بهداشت کیمیای ارس گفت: روزانه ۳۰ هزار عدد اسپری ضدعفونی کنننده دست و سطوح در این کارخانه تولید و به بازار مصرف عرضه می شود.

به گزارش خبرنگار مادر تبریز؛ مهدی ایمانخواه اظهار داشت: این شرکت برای پوشش نیاز بازار و جهت پیشگیری از ویروس کرونا ظرفیت تولید روزانه بیش از ۳۰ هزار عدد اسپری ضدعفونی کننده را در قوطی های ۲۶۰ و ۵۰۰ میلی ایجاد کرده است.

وی گفت: از روز دوشنبه اینده نیز روزانه ۵ هزار عدد محلول ضدعفونی کننده جیبی در اندازه های ۱۲۰ و ۲۴۰ میلی تولید می شود.

مدیرعامل شرکت تجارت بهداشت کیمیای ارس در خصوص توزیع این محصولات گفت: در وهله اول توزیع اسپری ها در سطح داروخانه ها و فروشگاه های کالای بهداشتی محدوده ارس و شهرستان جلفا می باشد و در روزهای اتی در شهرستان های مرند، تبریز، اهر و بستان اباد نیز توزیع می گردد.

مهدی ایمانخواه افزود: به دلیل بسته بودن مرزهای کشور و زمانبر بودن تولید و چاپ قوطی در داخل کشور و با توجه به اینکه اسپری های ضدعفونی کننده با مجوز معاونت غذا و داروی استان تولید می شود، این شرکت اقدام به استفاده از قوطی های موجود در انبار شامل قوطی اسپری هوای ۲۶۰ میلی و قوطی اسپری حالت دهنده موی ۵۰۰ میلی نموده و تاریخ تولید در زیر قوطی ها درج شده است.

وی در پایان گفت: لیبل های چسبانده شده روی قوطی ها با هماهنگی معاونت غذا و داروی استان می باشد.
گفتنی است طی چند روز اخیر  در راستای طرح پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تسریع در امر تولید و تامین ملزومات بهداشتی، برای ۴ شرکت جهت تولید ملزومات بهداشتی گواهی و مجوز تولید از سوی مدیریت صنایع و مجوز بهداشتی آن از سوی مدیریت غذا و داروی ارس صادر شده است.