قدردانی معاون توسعه و مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی و مدیر ستاد اقامه نماز استان از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی
قدردانی معاون توسعه و مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی و مدیر ستاد اقامه نماز استان از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی
آرمان تبریز-حمیدرضا قاسم زاده  معاون توسعه و مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی و  اسداله ضیایی مدیر ستاد اقامه نماز استان از مهندس ایمانلو مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی به خاطر کسب رتبه شایسته تقدیر به عنوان " فعال در عرصه نماز " در سال 1398 ،  قدردانی کرد ند.

آرمان تبریز-حمیدرضا قاسم زاده  معاون توسعه و مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی و  اسداله ضیایی مدیر ستاد اقامه نماز استان از مهندس ایمانلو مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی به خاطر کسب رتبه شایسته تقدیر به عنوان ” فعال در عرصه نماز ” در سال ۱۳۹۸ ،  قدردانی کرد ند.

به گزارش خبرنگار ما ،در قسمتی از این لوح تقدیر آمده است :
جناب آقای مهندس ایمانلو
مدیر عامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان
به پاس خدمات ارزنده حضرتعالی در پشتیبانی از فعالیت های ترویج و توسعه ی فرهنگ نورانی نماز لازم مدانم از همه تلاشها و مساعی جنابعالی در خصوص توجه به نماز و کسب رتبه شایسته تقدیر بعنوان ” فعال در عرصه نماز ” تشکر و قدردانی بعمل می آوریم.
از خداوند منان توفیقات روزافزونتان را در ظل عنایات خاصه حضرت ولیعصر ( عج ) برای تحقق منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در امر نماز مسئلت می نمایم.
همچنین لوح تقدیری نیز به ۲ نفر از همکاران آقایان صمد شکری مسئول امور دینی و فرهنگی شرکت و همکارمان علی سروی بعنوان فعال در عرصه نماز اهداء شد.

.
اسدا له ضیایی  مدیر ستاد اقامه نماز استان          حمیدرضا قاسم زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری