غرس نهال توسط رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی به مناسبت هفته منابع طبیعی
غرس نهال توسط رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی به مناسبت هفته منابع طبیعی
آرمان تبریز-طی مراسمی با حضور دکتر موسي خليل الهي رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی، مهندس اکبر فتحي رئيس سازمان جهادکشاورزي آذربايجان شرقي و مهندس رحیم مهردادی مديرکل منابع طبيعي و آبخيزداري استان با غرس یک اصله نهال میوه در محوطه دادگستري، هفته منابع طبيعي و روز درختکاري گرامي داشته شد.

آرمان تبریز-طی مراسمی با حضور دکتر موسی خلیل الهی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی، مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی و مهندس رحیم مهردادی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با غرس یک اصله نهال میوه در محوطه دادگستری، هفته منابع طبیعی و روز درختکاری گرامی داشته شد.
به گزارش خبرنگار ما؛دکتر موسی خلیل الهی در این مراسم با اشاره به سنت حسنه درخت کاری، بر لزوم ترویج فرهنگ حفاظت همگانی از محیط زیست و فضای سبز تأکید کرد.
وی با تأکید بر ضرورت قدر دانستن گیاهان و درختان که مایه‌ برکت زندگی بشر هستند، گفت: همه مردم و مسئولان باید در حفظ فضای سبز به‌ ویژه فضای سبز جنگل‌ها و مراتع، به ‌عنوان یک وظیفه کوشا باشند.
رئیس کل دادگستری استان افزود: هفته منابع طبیعی و روز درختکاری فرصت بسیار مناسبی برای فرهنگ‌ سازی حفظ عرصه های جنگلی است که باید از این فرصت نهایت استفاده را برد.