برگزاری هفتمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ارس به دهه سوم تیرماه ۹۹ موکول شد
برگزاری هفتمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ارس به دهه سوم تیرماه ۹۹ موکول شد
آرمان تبریز-دبیر جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ارس از تعویق برگزاری ای جشنواره داد و گفت :برگزاری هفتمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ارس به دهه سوم تیرماه 99 موکول شد.

آرمان تبریز-دبیر جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ارس از تعویق برگزاری ای جشنواره داد و گفت :برگزاری هفتمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ارس به دهه سوم تیرماه ۹۹ موکول شد.

به گزارش خبرنگار ما ؛در اطلاعیه دبیرخانه هفتمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ارس آمده است:
مردم عزیز و هنرمندان غیور و دردمند ایران
در روزهایی که همگی در انتظار فرارسیدن روزهای باشکوه نوروز باستانی ایرانیان و برگزاری جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ارس در سالروز هنرهای نمایشی بودیم، متاسفانه بروز عارضه بیماری فراگیر کرونا در سراسر کشور امسال تقدیر دیگری به این جشنواره رقم زد و دورهمی میلیونی گردشگران نوروزی با چندصد هنرمند تئاتر از ۱۵ استان کشور را دچار چالش نمود.
دبیرخانه هفتمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ارس علیرغم میل باطنی و با علم به اینکه برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی ارس در ایام نوروز و خلق لحظات نایاب هنری برای میلیون ها گردشگری نوروزی منطقه ارس نقطه قوت و منحصربفرد آن است، با پوزش از اهالی تئاتر که از ماهها پیش برای این رویداد بزرگ کشور لحظه شماری می نمودند، اعلام می دارد در راستای صیانت از سلامت هنرمندان و مردم عزیز کشورمان، برگزاری هفتمین جشنواره به دهه سوم تیرماه موکول می گردد و از خداوند شافی رفع و دفع این بلای فراگیر و صحت و سلامتی مردم ایران عزیز را مسئلت می نماید.