۱۶ هزار بسته اقلام شب عید و ۴۶ سری جهیزیه به نیازمندان اهدا کرد
۱۶ هزار بسته اقلام شب عید و ۴۶ سری جهیزیه به نیازمندان اهدا کرد
آرمان تبریز-در آستانه سال جدید مرکز نیکوکاری المهدی(عج) تبریز وابسته به کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در اقدامی خیرخواهانه 16 هزار بسته اقلام شب عید و 46 سری جهیزیه به نیازمندان اهدا کرد.

آرمان تبریز-در آستانه سال جدید مرکز نیکوکاری المهدی(عج) تبریز وابسته به کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در اقدامی خیرخواهانه ۱۶ هزار بسته اقلام شب عید و ۴۶ سری جهیزیه به نیازمندان اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، اصغر آراسته مدیر مرکز نیکوکاری المهدی(عج) در تشریح این موضوع گفت: بسته شب عید حاوی ۲۰ قلم کالا شامل پوشاک و کفش بین ۱۶۰۰۰ نفر از  مددجویان کمیته امداد در مدت ۴ روز توزیع شد.

وی افزود: تمام هزینه های این اقدام نوع دوستانه را خیران با صرف هزینه ای بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان تقبل کرده اند.

آراسته ادامه داد: توزیع این اقلام طبق سنوات گذشته بین مددجویان و در مناطق محروم شهر انجام شده است تا این عزیزان در شب عید در تامین نیازهای معیشتی خود به مشکل نخورند.

وی همچنین با اشاره به توزیع ۴۶ سری جهیزیه بین نوعروسان نیازمند گفت: هزینه این کار خیرخواهانه حدود ۶۰۰ میلیون تومان بوده که توسط خیران نیک اندیش و کمیته امداد استان تامین شده است.

مدیر مرکز نیکوکاری المهدی(عج) ضمن تاکید بر اهمیت مشارکت خیران و مردم افزود: از مردم فهیم که بدون توجه به مشکلات اقتصادی، دست ما را در کمک به محرومین و مددجویان می گیرند، صمیمانه قدردانی می کنم.

شایان ذکر است  مرکز نیکوکاری المهدی(عج) وابسته به کمیته امداد استان آذربایجان شرقی بوده و در استفاده از ظرفیت های مردمی در جهت کمک به مددجویان و محرومین جامعه فعالیت های گسترده ای دارد.