شهردار منطقه۹ تبریز خبر داد: حفظ سلامت شهروندان اولویت این روزهای شهرداری منطقه ۹ تبریز
شهردار منطقه۹ تبریز خبر داد: حفظ سلامت شهروندان اولویت این روزهای شهرداری منطقه ۹ تبریز
آرمان تبریز- شهردار منطقه۹ تبریز گفت: در راستای توصیه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در راستای حفظ سلامت شهروندان برای مقابله با ویروس کرونا، اماکن عمومی و معابر شهری سطح حوزه ی شهرداری منطقه۹ تبریز، شستشو،ضدعفونی و گندزدائی شدند.

آرمان تبریز-
شهردار منطقه۹ تبریز گفت: در راستای توصیه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در راستای حفظ سلامت شهروندان برای مقابله با ویروس کرونا، اماکن عمومی و معابر شهری سطح حوزه ی شهرداری منطقه۹ تبریز، شستشو،ضدعفونی و گندزدائی شدند.

به گزارش خبرنگار ما؛ بهرام نسیانی اظهار داشت: در وهله ی کنونی، حفظ سلامت شهروندان تبریزی اولویت مدیریت شهری در تبریز بوده و طبق دستور اکید شهردار کلانشهر تبریز در جهت مقابله با ویروس کرونا، شهرداری منطقه۹ به منظور پیشگیری از شیوع این ویروس خطرناک، اقدام به ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی سطح حوزه نموده است.

شهردار منطقه۹ افزود: در این راستا، تلاشگران معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری منطقه۹ با برنامه ریزیهای صورت گرفته، فضاها و اماکن عمومی از جمله، ساختمان ها و مراکز اداری و خدماتی، پارک ها و مراکز تفریحی، ایستگاه های اتوبوس، ورودی مساجد، باکس های زباله و … را در سطح منطقه بصورت گسترده ضد عفونی می کنند.

نسیانی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: برای کاهش میزان آسیب پذیری مردم، رعایت نکات بهداشتی و حضور حداقلی در اماکن عمومی خواست مسئولان شهری برای مقابله با این بحران است.

شهردار منطقه۹ تصریح کرد: تلاشهای شبانه روزی همکاران اینجانب در شهرداری تبریز و بالاخص شهرداری منطقه۹، عاری ساختن فضاهای عمومی از این ویروس خطرناک و بازگشتن وضعیت عادی برای زندگی مردم با همکاری سایر ارگانها و ادارات ذیربط می باشد.

به گفته نسیانی، عملیات گسترده ی ضدعفونی اماکن عمومی تا عادی شده وضعیت بهداشت و رفع نگرانی مردم عزیز استمرار خواهد داشت.