تقدیر از اکیپ‌های اعزامی برق تبریز به بحران گیلان
تقدیر از اکیپ‌های اعزامی برق تبریز به بحران گیلان
آرمان تبریز- اعضای اکیپ‌های اعزامی از برق تبریز به استان گیلان توسط مدیرعامل شرکت تقدیر شدند.

آرمان تبریز- اعضای اکیپ‌های اعزامی از برق تبریز به استان گیلان توسط مدیرعامل شرکت تقدیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛  عادل کاظمی در آیین تقدیر از اکیپ‌های اعزامی به مناطق بحرانی استان گیلان، ضمن قدردانی از تلاش‌های این عزیزان، وجود چنین افراد با‌وجدان و کاربلد را آبرو و افتخار شرکت دانست و گفت: بررسی شرح فعالیت‌‌های ۹ نفر اعزامی به منطقه‌ی بندرانزلی و رضوانشهر استان گیلان در شرایط بحرانی و برف و یخبندان، بیانگر کیفیت عملکرد اکیپ‌های اعزامی طی چهار روز حضور و برگی زرین در تاریخ شرکت توزیع نیروی برق تبریز است.

وی یادآور شد: با وجود اینکه استان‌های همجوار در لیست کمک‌رسانی به بحران استان گیلان قرار داشتند، ما داوطلبانه وارد عمل شدیم و اکیپ‌های اعزامی با وجود بعد مسافت، خیلی زودتر از تیم‌های استان‌های همجوار سازماندهی، اعزام و در منطقه حضور یافتند.

به گفته‌ی وی؛ پوشش و رعایت موارد ایمنی، نظم، سرعت و کارایی تیم‌‌های اعزامی در سطح بسیار بالایی بود.

کاظمی، کارنامه‌ی درخشان اکیپ‌های اعزامی به استان گیلان را از جنبه‌ی عملی اقدامی افتخارآمیز دانست و اضافه کرد: در بخش نظری نیز کسب رتبه‌ی اول در کنفرانس بین‌المللی برق توسط همکاران مایه‌ی مباهات و ستودنی است و امیدواریم عملکرد مثبت شرکت در حوزه‌های مختلف، افق‌های روشنی را برای آینده ترسیم کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در پایان تاکید کرد: حضور همکاران در بحران‌های مختلف همچون زلزله و سیل و یخبندان در استان‌های کرمانشاه، خوزستان، لرستان و گیلان طی سال‌های گذشته زبانزد و ماندگار شده و مستندسازی فعالیت‌‌های این عزیزان، می‌تواند تجربیات گرانقدر آنان را ثبت و ماندگار سازد.

سرپرست اکیپ‌های اعزامی نیز در این آیین گفت: از تمامی همکارانم در این عملیات به دلیل وجدان کاری و سخت‌کوشی کمال تشکر را دارم.

جاوید رشکی شیراز با بیان اینکه قصد داریم تجربیات این عملیات را در قالب سفرنامه‌ی بحران سفید گیلان ثبت کنیم، افزود: ما در قالب سه اکیپ متشکل از ۹ نفر، ظهر روز سه‌شنبه ۲۲ بهمن به منطقه اعزام شدیم و سه روز در منطقه‌ی کپورچال شهرستان بندرانزلی و یک روز در شهرستان رضوانشهر حضور داشتیم و تمامی مسیرهای پراکنده و محدوده‌های تعیین شده را صددرصد برق‌دار کردیم.

وی در پایان یادآور شد: شرایط جوی و محیطی بسیار سخت بود و منطقه اکثرا باتلاقی و شالیزار بود و شبکه‌ی برق منطقه نیز فرسوده و سوخته بود.

گفتنی است در پایان این آیین از اعضای اکیپ‌های اعزامی به نام‌های جاوید رشکی شیراز، کاظم پیریوسفیانی، رضا نبی‌زاده، کمال لامع، رضا پوراسمعیل، علیرضا اصغری، حسن زارعی، نادر ظفری و کیوان عبداله‌زاده با حضور مدیرعامل، معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ، رئیس گروه پدافند غیرعامل و مدیران امور شرکت توزیع نیروی برق تبریز تقدیر به‌عمل آمد.