برگزاری استارت آپ ویکند شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی با همکاری دانشگاه تبریز
برگزاری استارت آپ ویکند شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی با همکاری دانشگاه تبریز
آرمان تبریز-شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی با همکاری دانشگاه تبریز  در راستای کاهش مصرف برق در فصل تابستان« رویداد استارت آپ ویکند صنعت برق» را در تبریز برگزار می کند.

آرمان تبریز-شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی با همکاری دانشگاه تبریز  در راستای کاهش مصرف برق در فصل تابستان« رویداد استارت آپ ویکند صنعت برق» را در تبریز برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛ مدیر عامل شرکت توزیع نیروزی برق استان آذربایجان شرقی،در مصاحبه با خبرنگار در خصوص این رویداد طی سخنانی گفت؛ ما طی فراخوانی از نخبگان، ایده پردازان و علاقه مندان دعوت کرده ایم طرح هاُ و ایده های خود را به این رویداد استارت آپی ارسال کرده و در این رویداد نقش ایفا کنند.

اکبر فرج نیا، با زمان برگزاری این استارتاپ افزود :هشتم اسفند ماه  زمان دریافت ایده ها می باشد و صاحبان ایده، نخبگان تا هشتم اسفند ماه فرصت دارند تا ایده های خود را ارسال کنند و در ۱۳ اسفندماه ایده ها توسط هیپت داوران بررسی و مشخص می شود.
وی تصریح کرد ؛ سوم اردیبهشت ماه سال ۹۹ رویداد استارت آپ ویکند بین المللی صنعت برق به صورت رسمی با حضور اکثر استان ها در تبریزبرگزار می شود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروزی برق استان آذربایجان شرقی، افزود: از آنجایی که در فصل تابستان با پیک بار مصرف برق مواجه هستیم تصمیم گرفته شده است بخشی از خدمات خود را از طریق این تکنولوژی اراپه کنیم.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروزی برق استان آذربایجان شرقی خاطر نشان شد :در این راستای  برگزاری رویداد استارت آپ ویکند بین المللی در صنعت برق از شرکت ها و نخبگانی که دارای طرح و ایده بوده دعوت به عمل آمده تا طرح و ایده های خود را به این رویداد استارت آپی ارسال کرده و حضورشان را اعلام نمایندتا پس از بررسی هیئت داوران طرح های برتر مورد ارزیابی و عملیاتی گردد .

فرج نیا با اشاره به بازدید از مرکز رشد دانشگاه تبریز ادامه داد : در راستای برگزاری این رویداد وقتی از مرکز رشد دانشگاه تبریز بازید به عمل آمد متوجه شدیم جوانان بسیار نخبه علمی و دانشگاه  در این مرکز رشد فعالیت می کنند که سرشار از ایده و طرح های جالب و خلاقانه هستند.بنابراین مصمم تر  برای برگزاری این رویداد علمی و استارت آپ اقدام کردیم و باید گفت مدیریت مصرف در اوج بار،تحول دیجیتال در صنعت برق و آشنایی با مدل های کسب از جمله محورهای برگزاری این رویداد است.

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی

وی مهم ترین هدف از برگراری این رویداد استارت آپی را کاهش مصرف برق در فصل تابستان و اوج بار اعلام کرد و افزود: با استفاده از این طرح ها و عملیاتی کردن آنها درصدد هستیم مصرف برق در فصل تابستان کاهش پیدا کند.

فرج نیا در  مورد اطلاع رسانی این رویداد استارت آپی اظهارداشت: از طریق دانشگاه تبریز به تمامی دانشگاه های سراسر کشور و پارک علم و فناوری مستقر در تمامی استان ها و مراکز رشد سراسر کشور اطلاع رسانی صورت گرفته است.

وی  با اشاره به جوایز اختصاص یافته برای برگزیدگان این رویداد اضافه نمود: حمایت های مادی و معنوی برای برگزیدگان این رویداد استارت ویکند در حد امکان برآرود شده است .

مدیر عامل شرکت توزیع نیروزی برق استان آذربایجان شرقی، هدف از برگزاری این استارت آپ را استفاده از ایده ها،طرح ها و نظریات نخبگان جوان جامعه را یکی از ضروریت های امروز اعلام کرد و افزود:با توجه به توسعه زندگی ماشینی و به تبع آن فرآیند مسیر دیجیتالی ضرورت طراحی نرم افزارها،استارت آپ و اپلیکیشن ها بیش از هر زمان جزو ضرورتها محسوب می گردد.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروزی برق استان آذربایجان شرقی در تشریح جوایز برگزیده عنوان کرد :این جوایز برای  نفر اول ۱۵ میلیون تومان ،‌نفر دوم ۱۰ میلیون تومان و نفر سوم ۸ میلیون تومان است،‌

فرج نیا تاکید کرد :همچنین قرارداد همکاری برگزیده برای تیم  نفرات  اول ۱۵۰ میلیون تومان، تیم دوم ۱۰۰ میلیون تومان و قرارداد تیم سوم ۸۰ میلیون تومان مد نظر بوده و از ایده های آنان اکثر در حوزه صنعت برق بهره خواهیم گرفت .