کسب ۱۲ رتبه برتر جشنواره دستاوردهای دانشجویان دانشگاه پیام نور کشور
کسب ۱۲ رتبه برتر جشنواره دستاوردهای دانشجویان دانشگاه پیام نور کشور
آرمان تبریز-دانشجویان دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی در مرحله کشوری جشنواره دستاوردهای دانشجویان دانشگاه پیام نور موفق به کسب 12 رتبه برتر جشنواره شدند.
آرمان تبریز-دانشجویان دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی در مرحله کشوری جشنواره دستاوردهای دانشجویان دانشگاه پیام نور موفق به کسب ۱۲ رتبه برتر جشنواره شدند.
به گزارش  خبرنگار ما :
دومین جشنواره دستاوردهای دانشجویی دانشجویان دانشگاه پیام نور کشور به میزبانی استان سمنان و با حضور فعال دانشجویان آذربایجان شرقی و کسب ۱۲ رتبه برتر برگزار شد.
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن تبریک این موفقیت بدست آمده و تقدیر از حوزه امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان و مراکز و واحد ها ، گفت : برگزاری چنین جشنواره کشوری و با این حجم گسترده و شرکت حداکثری دانشجویان در بین دانشگاههای کشور کم نظیر است و این نشان از توتنمندی دانشگاه پیام نور در حوزه های فرهنگی و دانشجویی است .
دکتر معصومی با اعلام اینکه استان آذربایجان شرقی از نظر تعداد آثار و دانشجویان اعزامی دومین استان کشور در این جشنواره بود ، گفت : دانشجویان ما همواره در رویدادهای مختلف علمی ، پژوهشی ، فرهنگی و ورزشی حضور فعال داشته اند و موفق به کسب رتبه های برتر در تمامی رویدادهای استانی و ملی شده اند که این در سایه همت و تلاش خود دانشجویان و همکاری مسئولین دانشگاه با این عزیزان جهت رشد و شکوفایی آینده سازان کشور بوده است .
رئیس دانشگاه پیام نور ضمن اشاره به روند برگزاری منظم جلسات شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور استان طبق برنامه تدوینی ابتدای سال ، گفت : امیدوارم بتوانیم با ایجاد بسترهای مناسب و به روز برای دانشجویان ، شاهد موفقیت بیش از پیش این عزیزان در تمامی حوزه ها باشیم چرا که دانشجویان پیام نور در سطح کشور و نیز سطوح اجرایی ادارجات مختلف و حتی بخش های خصوص جزو برترین ها و بهترین ها بوده و هستند .
خانم غفارزاده مدیر امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان نیز ضمن تقدیر از حمایت های همه جانبه دکتر معصومی و اعضای هیئت رئیسه استان و نیز مراکز فعال شرکت کننده در این رویداد دانشجویی ، رتبه های برتر کسب شده توسط دانشجویان دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی را به این شرح اعلام کرد :
– در بخش نشریات دانشجویی :

۱ – آقای امین رستم زاده ، نشریه گوزگو ( نشریه برتر ) – تبریز
۲ – خانم مریم پایانی ، نشریه طلوع ذهن ( نشریه برتر ) – تبریز
۳ – آقای مهدی فرامرزی ، نشریه هلال دانشجویی نور ( آثار برتر – عکس ) – تبریز
۴ – آقای امین رستم زاده ، نشریه گوزگو ( آثار برتر ، مصاحبه ) – تبریز
۵ – آقای مجتبی حیدریان ، نشریه اینتر ( بخش ویژه – فضای مجازی ) – تبریز
۶ – آقای ابوالفضل کامران ، نشریه ند ( فضای مجازی ) – تبریز

– در بخش جشنواره حرکت :

۱ – آقای مجتبی حیدریان ، انجمن کامپیوتر ( انجمن برتر ) – تبریز
۲ – آقای عین اله جمالی ، انجمن شهرسازی ( نشریه برتر ) – تبریز
۳ – آقای علیرضا کریمی انجمن کامپیوتر ( محتوای دیجیتال ) – مراغه

– در بخش جشنواره رویش

۱ – آقای مجتبی حیدریان ، پوستر – تبریز
۲ – آقای مجتبی حیدریان ، ایده برتر – تبریز
۳ – خانم پریسا پور سلیمان ، هیات مذهبی – تبریز