۲۰۵ هزار تومان سود علی‌ الحساب سهام عدالت
۲۰۵ هزار تومان سود علی‌ الحساب سهام عدالت
آرمان تبریز-معاون واگذاری سهام و بنگاه های سازمان خصوصی سازی کشور گفت: بطورکلی به ازای هر سهم یک میلیون تومانی 205 هزار تومان سود سهام عدالت به حساب مشمولان واریز می شود.

آرمان تبریز-معاون واگذاری سهام و بنگاه های سازمان خصوصی سازی کشور گفت: بطورکلی به ازای هر سهم یک میلیون تومانی ۲۰۵ هزار تومان سود سهام عدالت به حساب مشمولان واریز می شود.
به گزارش خبرگزاری آریا، «حسن علایی» افزود: پرداخت سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۳۹۷ شرکت های حاضر در سبد سهام عدالت به حساب مشمولان از امروزشنبه سوم اسفند ماه آغاز شده است.
وی همچنین اظهارداشت: سود سهام عدالت از هفته قبل به حساب بانک های عامل سهامداران واریز شده و بانک های عامل از امروز به تدریج بر اساس شماره شبای که از مشمولان دارند به حساب آنان واریز خواهند کرد.
معاون واگذاری سهام و بنگاه های سازمان خصوصی سازی کشورگفت: انتظار می رود حداکثر یک هفته سود سهام عدالت به حساب مشمولان سهام عدالت واریز شود.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از رادیو اقتصاد، وی در ادامه افزود: افزون بر پنج میلیون نفر هنوز شماره شبای بانکی خود را در سامانه سهام عدالت وارد نکرده اند.
علایی اظهارداشت: سامانه سهام عدالت باز است و امکان اعلام شماره شبای حساب بانکی برای مشمولان وجود دارد.
وی یادآورشد: برای کسانی که تازه شماره شبای خود را اعلام می کنند سود دو دوره قبلی هم به حساب آنان واریز می ‌شود.