توسط شهرداری منطقه ۶ تبریز عملیات بازسازی گلخانه پارک صنعت اجرا می شود
توسط شهرداری منطقه ۶ تبریز عملیات بازسازی گلخانه پارک صنعت اجرا می شود
آرمان تبریز-اجرای عملیات بازسازی 1300 متر مربع گلخانه پارک صنعت تبریز بازسازی می شود.

آرمان تبریز-اجرای عملیات بازسازی ۱۳۰۰ متر مربع گلخانه پارک صنعت تبریز بازسازی می شود.

به گزارش خبرنگار ما ،درجهت حفظ و گسترش فضای سبز غرب تبریز، عملیات بازسازی و مرمت گلخانه پارک صنعت به مساحت هزار و ۳۰۰متر مربع با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

، سامان احمدزاده، شهردار منطقه ۶ تبریز از اجرای عملیات بازساری و مرمت گلخانه پارک صنعت در مساحت هزار و ۳۰۰متر مربع خبر داد و گفت: با توجه به موقعیت شهرداری منطقه ۶ تبریز که در ورودی شهر از سه مبدا هوایی، زمینی و ریلی قرار دارد و به منظور زیباسازی فضاهای سبز شهری جهت استقبال از مسافرین و مهمانان بهاری، به همت همکاران واحد فضای سبز این منطقه عملیات بازسازی و مرمت گلخانه پارک صنعت با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

او اظهار کرد: گل های تولید شده گلخانه سازگار با شرایط آب و هوایی منطقه بوده و گل هایی همچون گازانیا، رعنا زیبا، ناز یخی، مغربی، کریپسوس، استئواسپریوم، تاج خروس و … است که در تولید و برای کاشت در استقبال از بهار آماده خواهد شد.

در حال حاضر گل هایی همچون همیشه بهار، میمونی، شمعدانی و انواع گل ناز و سدم در این گلخانه در حال تولید می باشد و پیش بینی می شود ۱۵۰هزار بوته انواع گل همراه با سایر تولیدات منطقه همزمان با کاشت بهاره گل و گیاه در معابر و مسیرهای اصلی و فرعی سطح حوزه اعم از پارک حجاج، بلوار خلبان، میدان مدنی و گارگر، قوناقلارباغی، راه آهن و باغ شهر تبریز و سایر فضاهای حوزه کاشت خواهد شد.