اعلام موجودیت ائتلاف نیک نامان آذربایجان شرقی
اعلام موجودیت ائتلاف نیک نامان آذربایجان شرقی
آرمان تبریز-ائتلاف بزرگ نیک نامان آذربایجانشرقی با حضور پر رنگ کاندیداهای اصلح  فعالیت خود را در رقابت انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد.

آرمان تبریز-ائتلاف بزرگ نیک نامان آذربایجانشرقی با حضور پر رنگ کاندیداهای اصلح  فعالیت خود ‏را در رقابت انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار ما، این ائتلاف متشکل از نیروهای متخصص و متعهد و دلسوزان انقلاب اسلامی بوده و با ‏هدف خدمت و تلاش برای اعتلاء جایگاه رفیع آذربایجان شرقی اعلام موجودیت کرده است.‏

اعضای این گروه با تشکیل اتاق فکر مهندسی با ارائه راهکارهای مناسب در جهت رسیدن به جایگاه واقعی آذربایجانشرقی این ائتلاف را تشکیل داده اند.‏

محمدرضا ایازی به عنوان دبیر این ائتلاف انتخاب شده و جمعی از فعالان اجتماعی،خانواده معظعم شهدا ،ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس و همچنین اساتید دانشگاه ها از اعضای آن به شمار می روند.

محمدرضا ایازی با تاکید بر اینکه این ائتلاف یک جریان سیاسی نیست گفت: ائتلاف نیک نامان آذربایجان شرقی با هدف ایجاد شور انتخاباتی و تامین دغدغه مقام معظم رهبری بر مشارکت گسترده و ‏توصیه حکیمانه معظم‌له مبنی بر حضور همه جریان‌های اصلی کشور در انتخابات اعلام موجودیت کرده است.

این فعال اجتماعی درادامه اظهار داشت، این ائتلاف در انتخابات سنوات گذشته نیز در چارچوب قانون فعالیت انتخاباتی داشته است.‏

ایازی با بیان اینکه در صورت وجود احزاب شناسنامه دار، وظیفه ی سازماندهی، شور انتخاباتی و نیز آگاهی دادن به عموم جامعه برای انتخاب اصلح بر اساس برنامه های اعلام شده بر عده ی آنها می بود گفت: درحال حاضر و فقدان تحزب در سیستم پارلمانی کشور، تشکیل ائتلاف های اینچنینی و فعالیت های مقطعی در این ایام در مشارکت حداکثری موثر خواهد بود.

گفتنی است محمدرضا ایازی از رزمندگان و جانبازان دوران دفاع مقدس و سرپرست خبرگزاری آریا در آذربایجان شرقی می باشد که درکنار تعدادی از ایثارگران آذربایجانشرقی و نویسندگان  عرصه ایثار و شهادت مسولیت این ائتلاف را بر عهده دارند.

لیست کاندیداهای مورد حمایت این ائتلاف در شهرستان تبریز به شرح زیر می باشد .
۱-دکتر مسعود پزشکیان
۲-دکتر علیرضا منادی
۳- دکتر پرویز احمدزاده
۴-دکتر رضا پاشایی
۵-دکتر روح الله متفکرآزاد
۶-دکتر عزت اله جعفری