احداث مجموعه ی فاخر مرکز همایش های بین المللی، ضرورتی برای آینده ی عمرانی و فرهنگی کلانشهر تبریز
احداث مجموعه ی فاخر مرکز همایش های بین المللی، ضرورتی برای آینده ی عمرانی و فرهنگی کلانشهر تبریز
آرمان تبریز-معاون عمران و توسعه ی امور شهری و روستائی وزیر کشور به همراه هیئت همراه از ظرفیت ها و پتانسیل های شهرک خاوران بازدید کرد.
آرمان تبریز-معاون عمران و توسعه ی امور شهری و روستائی وزیر کشور به همراه هیئت همراه از ظرفیت ها و پتانسیل های شهرک خاوران بازدید کرد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز، دکتر مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه ی امور شهری و روستائی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریها، با همراهی مهندس رحمتی معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، دکتر علیخانی مدیرکل امور شهری و روستائی استانداری آذربایجان شرقی و دکتر ایرج شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز از ظرفیت ها و پتانسیل های شهرک خاوران بازدید کرد.در این بازدید  دکتر جمالی و هیئت همراه با حضور در مرکز همایش های بین المللی تبریز، احداث این مجموعه ی فاخر را ضرورتی برای کلانشهر تبریز دانست.

در ادامه ی این بازدید مهندس نسیانی شهردار منطقه۹ تبریز با ابراز خرسندی از حضور معاون وزیر کشور در شهرک خاوران، گزارشی مبسوط از روند اجرای پروژه های  عمرانی و خدماتی در سطح حوزه ی شهرداری منطقه۹ به حاضرین ارائه داد.

مهندس نسیانی اظهار داشت: شهرداری منطقه۹ با اجرای پروژه های متعدد عمرانی در صدد فراهم ساختن زیرساخت های لازم در راستای جمعیت پذیری شهرک خاوران می باشد و در سال جاری این منطقه با افزایش ۲۵۶ درصدی صدور پروانه های ساخت، و افزایش۲۹۳ درصدی سطح زیربنا، شاهد استقبال شهروندان از ساخت و سازها در این منطقه می باشد.

مهندس نسیانی در بخش دیگری از سخنان خود از کسب رتبه ی نخست شهرداری منطقه۹ در تحقق بودجه ی درآمدی از اول سال جاری تا کنون در بین مناطق ۱۰ گانه ی شهرداری تبریز خبر داد و گفت: این موفقیت با تلاش جمیع همکاران منطقه محقق شده است و امید است با همت مضاعف کارکنان منطقه۹، این موفقیت همچنان تداوم داشته و مایه ی خیر و برکت برای منطقه و کلانشهر تبریز باشد.

معاون عمران و توسعه ی امور شهری و روستائی وزیر کشور در حاشیه ی این بازدید ضمن ابراز رضایت از کسب رتبه ی نخست شهرداری منطقه۹ درتحقق بودجه بین مناطق ۱۰ گانه ی شهرداری تبریز و اقدامات انجام شده، در جریان مسائل و مشکلات پروژه های این منطقه قرار گرفت.

گفتنی است در پایان این بازدید، دکتر جمالی نژاد و هیئت همراه با حضور در کافه کتاب شهرداری منطقه۹ بعنوان اولین کافه کتاب شهرداری کلانشهر تبریز، از ابتکار و اهتمام  ویژه ی مدیریت شهرداری منطقه۹ در توجه به فرهنگ کتاب و کتابخوانی تقدیر کرد.