در مجتمع تراکتورسازی تبریز صورت پذیرفت : نصب سردیس سردار سلیمانی برای اوّلین بار در سطح کشور
در مجتمع تراکتورسازی تبریز صورت پذیرفت : نصب سردیس سردار سلیمانی برای اوّلین بار در سطح کشور
آرمان تبریز-طي مراسمي با حضور آيت ا... دکتر آل هاشم نماينده ولي فقيه در آذربايجان شرقي و امام جمعه تبريز ، از سرديس حاج قاسم سليماني رونمائي به عمل آمد .

آرمان تبریز-طی مراسمی با حضور آیت ا… دکتر آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز ، از سردیس حاج قاسم سلیمانی رونمائی به عمل آمد .
به گزارش خبرنگار ما،این سردیس که به سفارش گروه صنعتی تراکتورسازی ایران و توسط احد حسینی مجسمه ساز بین المللی در تبریز ساخته شده ، در محوطه ورودی ساختمان اداری مجتمع تراکتورسازی تبریز نصب و با حضور آیت ا… دکتر آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز رونمائی گردید .
در این مراسم که مدیران و کارگران گروه صنعتی تراکتورسازی ایران و جمعی از مدیران و میهمانان حضور داشتند ، با استقبال کم نظیر حاضرین قرار گرفت .
اضافه می نماید این سردیس از جنس برنز با پایه گرانیتی و برای اوّلین بار در سطح کشور و همزمان با گام دوّم انقلاب و چهلمین روز آسمانی شدن سردار دلها به مرحله رونمایی رسیده است .
شایان ذکر است ، در پایان مراسم رونمایی ، از احد حسینی مجسمه ساز تبریزی و سازنده این سردیس با اهداء لوح تقدیر ، تکریم به عمل آمد .