بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب و گرامیداشت اربعین شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در دانشگاه پیام نور مرکز تبریز ؛
بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب و گرامیداشت اربعین شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در دانشگاه پیام نور مرکز تبریز ؛
آرمان تبریز-مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور سردار نوعی اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب در 21 بهمن 98 در در سالن علامه جعفری دانشگاه پیام نور مرکز تبریز برگزار شد.

آرمان تبریز-مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور سردار نوعی اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب در ۲۱ بهمن ۹۸ در در سالن علامه جعفری دانشگاه پیام نور مرکز تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مادر تبریز، این مراسم به همت بسیج کارمندی و نهاد رهبری دانشگاه پیام نوراستان آذربایجانشرقی با حضور مسئولین، اعضای علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور استان و مرکز تبریز در ۲۱ بهمن در سالن علامه جعفری مرکز تبریز برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان با تبریک ایام مبارک دهه فجر و ۴۱ امین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفت: خون شهید سلیمانی برکت و روح تازه‌ای در انقلاب دمید و همان‌گونه که در تشییع پیکر آن شهید بزرگوار شاهد بودیم ملت ایران بار دیگر  پیام همبستگی ناگسستنی خود با انقلاب را به کل جهان مخابره کردند.
دکتر معصومی با قدردانی از حضور سردار نوعی اقدم به‌عنوان یکی از هم‌رزمان سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: صفوف فشرده راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام مقاومت ما در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی را به کل دنیا ارسال می‌کند و با حضور در انتخابات دوم اسفند بار دیگر با آرمان‌های نظام و انقلاب تجدید بیعت خواهیم کرد.

سردار نوعی اقدم در سخنرانی خود در این مراسم ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: هیچ‌وقت بین ایران و آمریکا صلح برقرار نخواهد شد، چون آمریکا هرگز ایجاد ایران مستقل را به‌عنوان قدرت سوم نمی‌خواهد.

وی تصریح کرد: شهادت و خون شهید سردار سلیمانی قدرت مقاومت را بیش‌ازپیش در کنار سیم‌خاردارهای اسراییل مستحکم کرده است و با انتقام سخت از آمریکا که چنین انتقامی بعد از جنگ جهانی دوم بی‌سابقه می‌باشد، آمریکا را ذلیل کرده و به‌زودی از منطقه بیرون رانده می‌شود.