نقش زنان در انقلاب و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب بی بدیل است
نقش زنان در انقلاب و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب بی بدیل است
آرمان تبریز- رئیس بسیج اساتید دانشگاه پیام نورآذربایجانشرقی گفت ؛ حضور زنان انقلابی در هر برهه ای از زمان باعث پیروزی انقلاب شده است .

آرمان تبریز- رئیس بسیج اساتید دانشگاه پیام نورآذربایجانشرقی گفت ؛ حضور زنان انقلابی در هر برهه ای از زمان باعث پیروزی انقلاب شده است .
به گزارش خبرنگار ما ؛دکتر جمالپور رئیس بسیج اساتید دانشگاه پیام نور استان در همایش نقش زنان در انقلاب و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب ، نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی را نقشی تاثیرگذار و بی بدیل دانست.

دکتر جمالپور سخنران ویژه این همایش یک روزه استانی که با حضور بانوان ادارات مختلف استان در پیام نور مرکز تبریز برگزار شد ، ضمن تبریک ۴۱ امین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و نثار فاتحه به روح شهدای گرانقدر ایران عزیز اسلامی از زمان جنگ تحمیلی تا کنون و بویژه شهید والامقام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان اش ، گفت : هدف دشمنان نظام همواره از بین بردن این انقلاب و کم رنگ کردن آثار و برکات آن بوده است که خوشبختانه در عرض این ۴۱ سال گذشته در تمامی زمینه ها در این امر ناموفق بوده و به دفعات شکست های سنگینی را از نظام مقدس جمهوری اسلامی متقبل شده اند.
عضو هییت علمی گروه الهیات دانشگاه پیام نور استان با اشاره به اهمیت نقش زنان در تمامی عرصه های کشور گفت:همه ما انسان ها و فرزندانمان بیش از آنکه رنگ و بوی پدری داشته باشیم رنگ و بوی مادری داریم و این حاصل تربیت مادران جامعه است که در زمینه های مختلف شاهد رشد و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.
وی با اشاره به اینکه چگونه مردان بزرگی همچون شهید حججی  و شهید حاج قاسم سلیمانی در تاریخ ماندگار و اثر گذار شدند،گفت: این ماحصل تربیت مادران بزرگوار در مکتب غنی اسلام است که اینگونه جهان را در برابر روحیه شهادت طلبی و ایثار و فداکاری خود متحیر می کنند .
دکتر جمالپور با اشاره به تحریم های ظالمانه امریکا و هم پیمانانش در تمامی ابعاد،جنگ تحمیلی هشت ساله ، ترورهای ناجوانمردانه و هزاران نقشه شوم و خبیثانه دشمن ، گفت : با همه این ناجوانمردی ها و خود خواهی های استکبار جهانی انقلاب ما ۴۱ ساله شده است و ‌درخت این انقلاب هرسال به برکت وجود مادران و زنان انقلابی تنومندتر از گذشته می شود و همبستگی و همدلی بیش از پیش در بین آحاد ملت احساس می شود که نمونه بارز آن در تشییع پیکر پاک سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به همه دنیا مخابره شد.