بطور همزمان از ۱۱ پروژه آب و فاضلاب شهری استان با هزینه بیش از ۳۵۲میلیارد ریال و۱۷ طرح آبرسانی روستایی با هزینه ای بالغ بر ۶۰۲۸۵ میلیون ریال در دهه مبارک فجر بهره برداری شد
بطور همزمان از ۱۱ پروژه آب و فاضلاب شهری استان با هزینه بیش از ۳۵۲میلیارد ریال و۱۷ طرح آبرسانی روستایی با هزینه ای بالغ بر ۶۰۲۸۵ میلیون ریال در دهه مبارک فجر بهره برداری شد
آرمان تبریز- همزمان با دهه مبارک فجرسال 98 و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طی مراسمی با حضور استاندار آذربایجان شرقی بطور همزمان از11پروژه آب و فاضلاب باهزینه ای بالغ بر352 میلیارد ریال و 17 طرح آبرسانی روستایی با هزینه ای بالغ بر 60285 میلیون ریال درشرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی بهره برداری شد.
آرمان تبریز- همزمان با دهه مبارک فجرسال ۹۸ و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طی مراسمی با حضور استاندار آذربایجان شرقی بطور همزمان از۱۱پروژه آب و فاضلاب باهزینه ای بالغ بر۳۵۲ میلیارد ریال و ۱۷ طرح آبرسانی روستایی با هزینه ای بالغ بر ۶۰۲۸۵ میلیون ریال درشرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی بهره برداری شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز ، در مراسمی که با حضور دکتر پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی ، دکتر رحمتی معاون امورعمرانی استاندار ، مسئولین استانی و شهرستانی ، مدیران عامل صنعت آب و برق، مهندس ایمانلو مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان و تعدادی از مدیران ستادی و آب تبریز از ۱۱ پروزه و طرحهای شرکت آب و فاضلاب شهری استان و ۱۷ طرح آبرسانی روستایی بطور همزمان افتتاح و مورد بهره برداری و یا کلنگ زنی قرار گرفت .
مهندس ایمانلو مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تقدیر و تشکر ازاستاندار محترم و هیئت همراه فعالیتها وپروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی در دهه فجر انقلاب اسلامی امسال را تشریح کرد.
وی به پروژه ها و طرحهای آماده افتتاح و بهره برداری در دهه مبارک فجر در شهرستان تبریز اشاره کرد وافزود : بهره برداری از تاسیسات شبکه فاضلاب تبریز ( بهره برداری از خط اصلی و فرعی فاضلاب محله خیابان انقلاب بطول ۲۳ کیلومتر و…) از جمله طرحهایی است که در دهه مبارک فجر امسال در شهرستان تبریز با هزینه ای بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد .
مهندس ایمانلو افزود: با تلاش پرسنل زحمتکش شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی در دهه مبارک فجر مخزن ۵۰۰۰ متر مکعبی مراغه با هزینه ای بالغ بر ۴۰۰۰۰میلیون ریال کلنگ زنی می شود . و همچنین بمنظور افزایش تامین آب شهر آبش احمد  نیز  یک حلقه چاه عمیق حفر و تجهیز و یکباب مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی با هزینه ای بالغ بر ۴۰۰۰ میلیئن ریال در این شهر کلنگ زنی می شود.
مهندس ایمانلو مدیر عامل شرکت در ادامه به طرحهای قابل بهره برداری و کلنگ زنی سایر شهرستانها اشاره کرد و افزود : بهره برداری از طرح آبرسانی خمارلو از قزیل یول به همراه حفر و تجهیز یک حلقه چاه  با هزینه ای بالغ بر ۳۵۰۰۰ میلیون ریال ، بهره برداری از حفر و تجهیز چاه شماره ۱۰ بستان آباد با هزینه ای بالغ بر ۸۰۰۰ میلیون ریال ، بهره برداری از حفر و تجهیز یک حلقه چاه به عمق ۲۰۰ متر صوفیان با هزینه ای بالغ بر ۱۲۰۰۰ ریال ، کلنگ زنی حفر و تجهیز یک حلقه چاه عمیق ترکمنچای با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰۰ میلیون ریال  وهمچنین بهره برداری از توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب بستان آباد  با هزینه ای بالغ بر ۲۵۰۰۰ میلیون ریال ، بهره برداری از زون اول شبکه فاضلاب هریس  بطول بیش از ۶ کیلومتر با هزینه ای بالغ بر ۳۴۰۰۰ میلیون ریال و بهره برداری از توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب اهر بطول ۴ کیلومتر با هزینه ای بالغ بر ۱۶۹۰۰ میلیون ریال از جمله طرحهایی هستند که هم اکنون با دستور استاندار محترم آذربایجان شرقی بهره برداری از آنها آغارو یا کلنگ زنی خواهند شد .
مهندس ایمانلو در ادامه به طرحهای آبرسانی آماده بهره برداری به روستاهای استان اشاره کرد و افزود : این شرکت علاوه بر طرحهای افتتاحی در شهرهای استان در ۱۷ روستا نیز طرح آبرسانی اجرا نموده و آماده بهره برداری است .
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان در ادامه به هزینه های اجرایی این طرحها اشاره کرد و افزود : این شرکت برای اجرای طرحهای آبرسانی به ۱۷ روستا اعتباری بالغ بر ۶۰۲۸۵ میلیون ریال هزینه نموده که از این طرحها حدود ۱۶۱۹ خانوار بهره مند خواهند شد .
در ادامه استاندار آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح طرح های آبرسانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی تحولی در جهان و منطقه ایجاد کرد، افزود: بزرگ ترین دستاورد انقلاب، استقرار جمهوری اسلامی است که بر مبانی دینی متکی است که آن به مردمسالاری دینی تعبیر می شود.
استاندار آذربایجان شرقی بیان نمود مردم ولی نعمتان ما هستند و هر قدر برای این مردم کار کنیم، کم است.
وی با دعوت از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن و نیز انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: جمهوریت نظام یکی از دستاوردهای مهم نظام است که مشارکت باشکوه مردم در انتخابات آن را به رخ جهانیان می کشد.
استاندار آذربایجان شرقی در پایان از مهندس ایمانلو مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و همچنین کارکنان و دست اندرکاران اجرای این طرحها تشکر و قدردانی نمودند.
در ادامه مراسم با دستور استاندار آذربایجان شرقی طرحهای آب و فاضلاب شهری و روستایی آذربایجان شرقی بهره برداری و کلنگ زنی گردید .