هرکجا همدلی و همبستگی داشته ایم شاهد موفقیت بوده ایم
هرکجا همدلی و همبستگی داشته ایم شاهد موفقیت بوده ایم
آرمان تبریزهمایش " نقش زنان در انقلاب و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب "  با حضور مسئول امور بانوان استانداری آذربایجان شرقی و با همکاری امور بانوان دانشگاه پیام نور استان در دانشگاه پیام نور مرکز تبریز برگزار شد.

 آرمان تبریزهمایش ” نقش زنان در انقلاب و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب ”  با حضور مسئول امور بانوان استانداری آذربایجان شرقی و با همکاری امور بانوان دانشگاه پیام نور استان در دانشگاه پیام نور مرکز تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز:دکتر صادق زاده مسئول امور بانوان استانداری آذربایجانشرقی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تشکر از همراهی و همدلی همیشگی مسئولین دانشگاه پیام نور با برنامه های فرهنگی سطح استان و بویژه استانداری ، گفت : در هر زمان و مکانی که همدلی و همبستگی داشته ایم شاهد موفقیت بوده ایم و نشان داده ایم که زنان در سطوح مختلف جامعه می توانند اثر گذاری مثبت و تاثیرگذاری مناسبی داشته باشند .
دکتر صادق زاده ضمن تبریک ۴۱ امین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و اشاره به آثار و برکات این انقلاب در عرصه های مختلف کشور ، گفت: با احترام به شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و مدافعین حرم و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در ادامه راه شهداء برای  تحقق اهداف عالیه نظام  و پیشرفت بیش از پیش کشور تلاش خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت خواب دشمنان در خصوص بازگشت به این کشورتعبیر شود.
مسئول امور بانوان استانداری ضمن قدردانی از تمامی بانوان حاضر در این همایش، خواستار حضور گسترده و دشمن شکن همه آحاد ملت در پای صندوق های رای شده و گفت : یکبار دیگر در دوم اسفند ماه شکوه ، عزت و اقتدار ایران اسلامی را به رخ همه جهانیان خواهیم کشید.