با تحقق پروژه های دهه فجر امسال، ۵ هزار و ۴۱۵ خانوار جدیداز گاز طبیعی بهره مند می شوند
با تحقق پروژه های دهه فجر امسال، ۵ هزار و ۴۱۵ خانوار جدیداز گاز طبیعی بهره مند می شوند
آرمان تبریز-همزمان با آغاز دهه فجر امسال و افتتاح پروژه های گازرسانی و تحقق پروژه های کلنگ زنی، بیش از 5 هزار و 415 خانوار جدید به شبکه مصرف گاز طبیعی متصل می شوند.

آرمان تبریز-همزمان با آغاز دهه فجر امسال و افتتاح پروژه های گازرسانی و تحقق پروژه های کلنگ زنی، بیش از ۵ هزار و ۴۱۵ خانوار جدید به شبکه مصرف گاز طبیعی متصل می شوند.
به گزارش خبرنگار ما ،مدیرعامل این شرکت ضمن تبریک فرارسیدن ایام ا… دهه مبارک فجر گفت: گازرسانی در کشور ثمره انقلاب اسلامی است و به برکت این نظام ، توزیع عادلانه گاز طبیعی در اقصی نقاط استان در برنامه اجرایی شرکت گاز قرار گرفته که ماحصل آن بهره مندی تمامی شهرها و۵/۹۶درصد خانوار روستایی استان از نعمت گاز طبیعی می باشد.
سیدرضا رهنمای توحیدی در اشاره به پروژه های دهه فجر افزود: امسال در دهه مبارک فجر ۹۲ پروژه مهم گازرسانی افتتاح گردیده و کلنگ ۶۵ پروژه گازرسانی نیز به زمین زده خواهد شد.
وی اظهار داشت: با افتتاح پروژه های دهه مبارک فجر ۳۸۵۳ خانوار از نعمت گاز بهره مند گردیده و با به ثمر رسیدن پروژه های کلنگ زنی شده ۱۵۶۲ خانوار تحت پوشش گاز طبیعی قرار خواهند گرفت.
مدیرعامل شرکت گاز استان با بیان اینکه اغلب روستاهای استان از نعمت گاز بهره مند هستند، خاطر نشان کرد:گاز طبیعی سرمایه ملّی کشور و شاخصی مهم در ارتقای زیرساخت های اقتصادی در سطح بین المللی می باشد و مصرف صحیح این نعمت الهی وظیفه همگانی در قبال دستاوردهای انقلاب اسلامی است.