میزخدمت شرکت گاز استان در خدمت نمازگزاران نماز جمعه تبریز
میزخدمت شرکت گاز استان در خدمت نمازگزاران نماز جمعه تبریز
آرمان تبریز-همزمان با برگزاری نماز عبادی، سیاسی جمعه در تاریخ 11/11/98، میز خدمت شرکت گاز استان آذربایجان شرقی برای نمازگزاران حاضر در مصلای تبریز برگزار شد.

آرمان تبریز-همزمان با برگزاری نماز عبادی، سیاسی جمعه در تاریخ ۱۱/۱۱/۹۸، میز خدمت شرکت گاز استان آذربایجان شرقی برای نمازگزاران حاضر در مصلای تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مادر تبریز،رئیس بهره برداری گاز مرکز استان با اعلام این مطلب گفت: با توجه به حضور چشمگیر همشهری های تبریزی در نماز عبادی و سیاسی جمعه و در راستای بهبود خدمت رسانی و ارائه اطلاعات شفاف به ذینفعان، میز خدمت در محل مصلای این شهر دایر گردید.
خسرو آریان پور با اشاره به برودت شدید هوای استان و ضرورت تنویر افکار عمومی در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن از گاز طبیعی افزود: این شرکت از تمامی راهکارها و فرصت های موجود در جهت اطلاع رسانی و کاهش حوادث ناشی از گاز طبیعی و مدیریت مصرف تلاش می نماید.
وی تصریح کرد: کارشناسان خبره گاز با حضور در مصلای تبریز، پاسخگوی تمامی پرسش های مردمی در حوزه های مختلف خدمت رسانی بوده اند.
خاطرنشان می گردد در حاشیه برپایی میز خدمت حضوری، با توجه به صدور قبوض الکترونیکی، امکان ثبت نام مشترکین محترم در این طرح نیز فراهم گردیده بود.