اجساد جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی برای شناسایی به پزشکی قانونی منتقل شد
اجساد جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی برای شناسایی به پزشکی قانونی منتقل شد
آرمان تبریز- نماینده مردم شهریار در مجلس از جمع‌آوری اجساد جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و انتقال آنها به پزشکی قانونی برای شناسایی و آزمایشات دی ان ای خبر داد.

آرمان تبریز-نماینده مردم شهریار در مجلس از جمع‌آوری اجساد جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و انتقال آنها به پزشکی قانونی برای شناسایی و آزمایشات دی ان ای خبر داد.

محمد محمودی شاه نشین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد جزئیات جدید از سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی در تهران، گفت: اجساد جانباختگان حادثه جمع‌آوری و برای آزمایشات دی ان ای و شناسایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعات و لاشه هواپیما هم جمع‌آوری و منطقه و محل حادثه ضد عفونی شده است.

وی در مورد علت سقوط هواپیما، گفت: علت سقوط نقص فنی گزارش شده البته علت دقیق حادثه پس از بررسی جعبه سیاه هواپیما توسط کارشناسان مشخص و اطلاع‌رسانی می‌شود.

جانباختن ۳۲ مسافر خارجی و بیش از ۱۴۰ ایرانی در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی

محمودی شاه نشین یادآور شد: هواپیما پس از بلند شدن از باند دچار نقص فنی شد و خلبان به گونه‌ای آن را هدایت کرد که به مناطق مسکونی برخورد نکند البته تکه هایی از بدنه هواپیما در اطراف برخی قسمت های مسکونی دیده می‌شود.