مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی کمیته امداد: بازسازی منازل مددجویی آسیب دیده در زلزله تا دهه فجر
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی کمیته امداد: بازسازی منازل مددجویی آسیب دیده در زلزله تا دهه فجر
آرمان تبریز- دالوند گفت: با هماهنگی و مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد، 45 واحد موجود در روستای زلزله زده ورنکش احداث و در دهه فجر تحویل مددجویان داده می شود.

آرمان تبریز- دالوند گفت: با هماهنگی و مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد، ۴۵ واحد موجود در روستای زلزله زده ورنکش احداث و در دهه فجر تحویل مددجویان داده می شود.
به گزارش خبرنگار ما؛ احمدرضا دالوند در حاشیه سفر یک روزه خود به مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات مربوط به بازسازی منازل مددجویان این مناطق گفت: با همکاری کمیته امداد و بنیا مسکن انقلاب اسلامی با صدور پروانه ساخت برای مددجویان، قراردادی با پیمانکاران منعقد شده و مصالح ساختمانی در اختیار مددجویان قرار گیرد.
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی کمیته امداد کشور افزود: برای هر واحد مسکن مددجویی ۴۰ میلیون تومان وام بازسازی، ۱۰ میلیون تومان کمک بلاعوض و ۱۵ تومان وام معیشتی تعلق می گیرد و طی توافق با بنیاد مسکن، ۵ میلیون تومان کمک بلاعوض نیز از سوی این نهاد به مددجویان پرداخت می شود.
وی ادامه داد: مددجویان آسیب دیده در زلزله اخیر از مساعدت های خیران جهت احداث یا تکمیل واحدهای احداثی نیز بهره مند خواهند شد.
دالوند خاطر نشان کرد: با هماهنگی و مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد، ۴۵ واحد موجود در روستای زلزله زده ورنکش احداث و در دهه فجر تحویل مددجویان می شود.