در قالب پویش “الف_ ب_ ایران”  ​۶۳۰ میلیارد ریال پروژه در برق تبریز آماده‌ی بهره‌برداری است
در قالب پویش “الف_ ب_ ایران”  ​۶۳۰ میلیارد ریال پروژه در برق تبریز آماده‌ی بهره‌برداری است
آرمان تبریز- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: 630 میلیارد ریال پروژه در برق تبریز در قالب طرح پویش "الف_ ب_ ایران" آماده‌ی بهره‌برداری است.

آرمان تبریز- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: ۶۳۰ میلیارد ریال پروژه در برق تبریز در قالب طرح پویش “الف_ ب_ ایران” آماده‌ی بهره‌برداری است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ ​عادل کاظمی در تشریح پویش “الف_ ب_ ایران” گفت: این پویش یکی از مولفه‌های اصلی برنامه‌ی وزارت نیروی دولت دوازدهم در مدیریت توامان عرضه و تقاضا در بخش آب و انرژی است و موفقیت این پویش، مستلزم یک ارتباط سازمان‌یافته با مصرف‌کنندگان و مردم است.

وی ادامه داد: در این راستا، شرکت توزیع نیروی برق تبریز نیز پروژه‌هایی به ارزش ۶۳۰ میلیارد ریال در ۸ بخش مختلف تا پایان آبان ماه آماده‌ی بهره‌برداری کرده است.

کاظمی تصریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق تبریز در بخش «اصلاح روشنایی معابر» پروژه‌هایی به ارزش تقریبی ۱۲ میلیارد ریال، در بخش «اصلاح و بهسازی» پروژه‌هایی به ارزش تقریبی ۱۱۸ میلیارد ریال و در بخش «ایجاد قدرت مانور» دارای پروژه‌هایی به ارزش تقریبی ۲۹ میلیارد ریال را قابل افتتاح و در حال بهره‌برداری دارد.

به گفته‌ی وی؛ این شرکت همچنین پروژه‌هایی در زمینه‌ی «توسعه‌ی روشنایی معابر» به ارزش بیش از ۱۶ میلیارد ریال، در زمینه‌ی «توسعه‌ی فیدر» به ارزش بیش از ۶ میلیارد ریال، و در زمینه‌ی «توسعه و احداث» به ارزش تقریبی ۲۵۰میلیارد ریال قابل افتتاح و در حال بهره‌برداری دارد.

کاظمی ادامه داد: در زمینه‌ی «کاهش تلفات» نیز طرح‌هایی به ارزش بیش از ۱۹ میلیارد ریال و در زمینه‌ی «نیرورسانی» نیز به ارزش بیش از ۱۸۰ میلیارد ریال پروژه، آماده‌ی بهره‌برداری می‌باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در پایان یادآور شد: امیدواریم با اجرای برنامه‌ی پویش و بهره‌برداری و افتتاح این پروژه‌ها، در عرصه‌ی خدمات زیربنایی برق، زمینه‌ساز پیشرفت و پیشران تمامی بخش‌های اقتصادی تبریز و کشور باشیم.