مطالبات مردم باید بطورجدی از سوی مسئولین پیگیری شود
مطالبات مردم باید بطورجدی از سوی مسئولین پیگیری شود
آرمان تبریز--حضرت حجت الاسلام والمسلمين شيخ مهدي پورمحمد در خطبه های نماز جمعه این شهر ستان با تاکید براینکه دولت بعد از افزایش قيمت بنزین در مهار تورم و گرانی قدمهای خوبی برداشته است ، افزود: طبق مصوبه ابلاغی برای تامین سوخت خودروهای مسافربر شهری سهمیه بیشتری اعمال شده است .

آرمان تبریز–حضرت حجت الاسلام والمسلمین شیخ مهدی پورمحمد در خطبه های نماز جمعه این شهر ستان با تاکید براینکه دولت بعد از افزایش قیمت بنزین در مهار تورم و گرانی قدمهای خوبی برداشته است ، افزود: طبق مصوبه ابلاغی برای تامین سوخت خودروهای مسافربر شهری سهمیه بیشتری اعمال شده است ولی متاسفانه با گذشت بیست روز از ابلاغ این مصوبه همچنان در شهرستان ورزقان این طرح عملی نشده و رانندگان به ناچار قیمت کرایه هارا افزایش داده اند که این کار باعث نارضایتی مردم شده است.
وی از مسئولین و مدیران اجرایی خواست با اجرای این طرح و اعمال ما به التفاوت بنزین از سوی دولت به حساب های رانندگان اقدام جدی صورت گیرد.
خطیب جمعه ورزقان با تاکید براینکه امروز در جنگ اقتصادی قرار داریم و باید با کسانیکه در اجرای دستورالعمل ها قصور می کنند و نارضایتی مردم را بوجود می اورند برخورد کرد ، افزود: نیروهای انقلابی تحمل نمی کنند با قصور یک مسئول مشکلات مردم اضافه گردد.
وی با اشاره به اینکه طبق قانون نصب قیمت ها بر روی کالا حق مردم است و باید به این امر مهم در این شهرستان بیشتر توجه شود، افزود: خطبه های نماز جمعه بلندگوی مردم است و باید در اجرای قوانین ، ادارات ذیربط جدی باشند و باید مردم هم همکاری کنند تا اجازه نفوذ دشمن را در این جنگ اقتصادی نداده و با همکاری و همیاری و عمل به قانون در برطرف کردن مشکلات تلاش بیشتر نماییم.
حاج آقا پورمحمد در بخشی دیگر از سخنان خود بمناسبت شانزدهم آذرماه روز دانشجو به فرمایشات امام راحل(ره) که دانشجوها ذخایر این ملت هستند اشاره کرد و گفت: مقدرات مملکت ما درآینده به دســـت دانشجویان امروزاست شـــیٔونات مختلفه کشور در دست دانشجویان است که آتیه کشور را آنها باید اداره بکنند.
وی گفت : پیشرفت های امروز کشور در عرصه های بین المللی مدیون جوانان عزیز این مرزوبوم است و باید دانشجویان ، بیشتر و بهتر در مسیر ارزش های دینی و اسلامی گام بردارند.
امام جمعه ورزقان همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به ثبت نام داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و پایبندی به قانون را برای همه خصوصا نامزدهای محترم ضروری دانست و گفت: وظیفه نمایندگان قانونگذاری است و باید اول از همه خودشان پایبند به قانون باشند.
وی تصریح کرد؛بنده بعنوان خطیب جمعه ورزقان به داوطلبان انتخابات توصیه می کنم قانونمندی و رعایت قوانین تبلیغات در انتخابات را رعایت نموده تا مردم بتوانند با آگاهی کامل و شناخت دقیق در این تکلیف شرعی شرکت گسترده و آگاهانه داشته باشند.