ثبت‌نام ۷۱ داوطلب انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه استان تا پایان دومین روز ثبت‌نام
ثبت‌نام ۷۱ داوطلب انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه استان تا پایان دومین روز ثبت‌نام
آرمان تبریز-رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از ثبت‌نام 71 داوطلب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه استان تا پایان دومین روز ثبت‌نام خبر داد و گفت: بیشترین آمار ثبت‌نام مربوط به حوزه تبریز، اسکو و آذرشهر با 33 داوطلب است.

آرمان تبریز-رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از ثبت‌نام ۷۱ داوطلب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه استان تا پایان دومین روز ثبت‌نام خبر داد و گفت: بیشترین آمار ثبت‌نام مربوط به حوزه تبریز، اسکو و آذرشهر با ۳۳ داوطلب است.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛علیار راستگو افزود: از میان داوطلبان ثبت‌نام‌کننده، ۸ نفر زن و بقیه مرد هستند و بیشترین ثبت‌نام‌کنندگان نیز در فاصله سنی ۳۳ تا ۴۰ سال قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: دو نفر از داوطلبان این انتخابات جزو نمایندگان ادوار مجلس و ۱۴ نفر نیز دارای سابقه داوطلبی در انتخابات مجلس هستند.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با بیان اینکه در پایان دومین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس، در ۱۲ حوزه انتخابیه استان ثبت‌نام صورت گرفته و در یک حوزه تاکنون کسی ثبت‌نام نکرده است، به داوطلبان توصیه کرد ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.