دیدار رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با خانواده شهید سرآمد سرند
دیدار رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با خانواده شهید سرآمد سرند
آرمان تبریز-رئيس کل دادگستري استان آذربایجان شرقی با خانواده شهید سرآمد سرند دیدار کرد.

آرمان تبریز-رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی با خانواده شهید سرآمد سرند دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان موسی خلیل الهی به همراه محبوب علیلو دادستان مرکز استان و حجت الاسلام درخشی معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با حضور در منزل شهید داوود سرآمد سرند، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن شهید والامقام با خانواده اش دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی، با تأکید بر اینکه دیدار ما با خانواده معظم شهدا یکی از وظایف و اولویت‌های اصلی ماست، زیرا فرزندانی تربیت کرده اند که توانسته اند آبروی کشور شوند، اظهار داشت: صواب پدر و مادر شهید کمتر از شهادت نیست؛ باید مرام، سیره و روش شهیدان را به گونه‌ای به کار ببندیم تا بتوانیم به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند خدمت بی منت وظیفه همه ماست جامه عمل پوشانده و هرچه در توان داریم برای خدمت به این مردم بزرگوار که در بدترین صحنه‌ها حضور یافته و پشتیبان نظام و انقلاب بوده اند انجام دهیم.
وی با اشاره به اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت افزود: تعدادی آشوبگر به بهانه افزایش قیمت بنزین در جامعه اغتشاش کردند که با درایت مقام معظم رهبری و بصیرت مردم عزیز نقشه شان نقش بر آب شد.
شهید داوود سرآمد سرند در بیستم آذر ماه سال ۱۳۴۷ شمسی در خیابان مفتح تبریز دیده به جهان گشود. در سال ۱۳۶۱ در اولین اعزام خود به کردستان رفت. او جوانمردانه در عملیات‌های کربلای ۴ و ۵ در گردان حضرت سید الشهدا (ع) در کنار سایر رزمندگان با از جان گذشتگی در شلمچه، دشمن را ذلیل و در اواخر سال ۱۳۶۶ با گردان سید الشهدا (ع) در عملیات بیت المقدس ۳ شرکت کرد. سرانجام پس از نبرد‌ در ۲۶ دیماه ۱۳۶۶ در عملیات بیت المقدس در منطقه «اجاقلو» کردستان به شهادت رسید.