رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی به مشکلات ۱۶ نفر رسیدگی کرد
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی به مشکلات ۱۶ نفر رسیدگی کرد
آرمان تبریز-رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در ادامه دیدارهای هفتگی و ملاقات های مردمی خود، به مشکلات 16 نفر از مراجعین کشاورزی در محل میز خدمت سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی رسیدگی کرد.

آرمان تبریز-رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در ادامه دیدارهای هفتگی و ملاقات های مردمی خود، به مشکلات ۱۶ نفر از مراجعین کشاورزی در محل میز خدمت سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی رسیدگی کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛  مهندس اکبر فتحی در این ملاقات به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان به صورت چهره به چهره با مراجعین ملاقات و ضمن بررسی مسائل و مشکلات آنان، دستورهای لازم را برای حل این مشکلات صادر کرد.

لازم به ذکر است در این نشست که با حضور روسای دستگاه های تخصصی، مهندس علی رخ افروز معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان، مهندس شهرام شفیعی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، مهندس حسن ایمانی مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، مهندس هاشمپور مدیریت حراست سازمان، مهندس کامران یوسفی راد مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان، مهندس احدزاده مدیر امور مالی و مهندس قادری مدیر برنامه و بودجه سازمان انجام گرفت به مشکلات و مسائل بهره برداران محترم رسیدگی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.