اسماعیل فتحیان مدیرکل حراست شهرداری تبریز شد
اسماعیل فتحیان مدیرکل حراست شهرداری تبریز شد
آرمان تبریز-عصر امروز در جلسه شورای مدیران شهرداری تبریز اسماعیل فتحیان به عنوان مدیرکل حراست شهرداری تبریز منصوب شد.
آرمان تبریز-عصر امروز در جلسه شورای مدیران شهرداری تبریز اسماعیل فتحیان به عنوان مدیرکل حراست شهرداری تبریز منصوب شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز، ایرج شهین‌باهر در این جلسه مبارزه با فساد را یکی از اصول اساسی دوران مدیریتی خود خواند و گفت: کارهای سیستمی و خوبی در راستای مبارزه با فساد و ایجاد شفافیت بیش‌تر در شهرداری تبریز آغاز شده است.
وی در ادامه تاکید کرد: باید در شهرداری تبریز برای افراد پاکدست و کاری فضا وحاشیه امن و آرامش برای خدمتگزاری بیشتر و بهتر ایجاد و فراهم شود تا بتوانند با تمام توان ۳۰۰ نوع خدمت را به نحو احسن به شهروندان ارائه کنند.
شهردار تبریز برارجحیت پیشگیری در ماموریت‌های حراست شهرداری تاکید کرد و گفت: پیشگیری قبل از وقوع تخلفات، به مراتب کم‌ هزینه‌تر از پیگیری و برخورد است.
سید عبداللهی، مدیرکل حراست آذربایجان شرقی نیز در این جلسه اظهار کرد: دشمن در پی ایجاد شکاف بین مسئولان و مردم است و ما باید در این برهه برای افزایش رضاتمندی مردم گام‌های محکم‌تری برداریم.
وی تصریح کرد: لازمه داشتن حراستی فعال، پویا و تاثیرگذار اشرافیت بر مجموعه و تدبیر در انجام ماموریت‌های محوله است.
اسماعیل فتحیان، مدیرکل جدید حراست شهرداری تبریز هم با تاکید بر ضرورت پیروی از قوانین و انجام کار سیستمی، گفت: وظیفه اصلی من صیانت و حمایت از تمام کارکنان شهرداری تبریز است.
وی رویکرد خود را تعامل، همراهی، حمایت و پشتیبانی تمام بخش های مجموعه بزرگ شهرداری تبریز خواند و بر ضرورت تکریم ارباب رجوع و رسیدگی بیش‌تر و بهتر به مشکلات مردم تاکید کرد.

در این جلسه از زحمات و خدمات یوسف سلامی، مدیرکل سابق حراست شهرداری تبریز تقدیر به عمل آمد.