مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز:  انعقاد تفاهم‌نامه، راه حل مسائل تامین برق انبوه‌سازان است
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز:  انعقاد تفاهم‌نامه، راه حل مسائل تامین برق انبوه‌سازان است
آرمان تبریز-- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: انعقاد تفاهم‌نامه مابین نظام مهندسی ساختمان، مسکن و شهرسازی و توزیع برق، مشکلات و موانع انبوه‌سازان در تبریز را رفع می‌کند.

 

آرمان تبریز– مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: انعقاد تفاهم‌نامه مابین نظام مهندسی ساختمان، مسکن و شهرسازی و توزیع برق، مشکلات و موانع انبوه‌سازان در تبریز را رفع می‌کند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛  عادل کاظمی در نهمین جلسه‌ی شورای حقوقی صنعت آب و برق منطقه ۳ کشوری، با بیان مطلب فوق افزود: در اکثر استان‌های کشور این تفاهم سه‌جانبه امضاء شده و بسیاری از اختلافات بین انبوه‌سازان و شرکت‌های توزیع مرتفع گردیده است.

وی ادامه داد: در صورت بروز اختلاف بین پیمانکاران و شرکت توزیع برق، بیشترین زیان متوجه مردم می‌شود که عقد تفاهم‌نامه‌ی سه‌جانبه‌ی این شرکت را در خدمت‌رسانی بهتر یاری خواهد کرد.

وی با اشاره به حمایت مجموعه‌ی دادگستری استان در عبور از پیک تابستان افزود: با پشتیبانی این مجموعه توانستیم در پیک بار سال گذشته ۵۵ دستگاه و در سال جاری، ۴۵ دستگاه پست هوایی در سراسر شهر تبریز نصب کنیم و مانع ترانس‌سوزی و تحمیل هزینه‌های گزاف در ایام پرمصرف سال شویم.

کاظمی تصریح کرد: بخش دیگری از این حمایت‌ها شامل رفع موانع موجود در مسیر توسعه‌ی پروژه‌های زیرساختی است که باعث می‌شود بتوانیم برق مطمئن و با کیفیت‌تری در اختیار شهروندان قرار دهیم.

همچنین وی افزود: در زمینه‌ی کشف دستگاه‌های غیرمجاز استخراج ارز دیجیتال نیز با کمک دادگستری استان توانستیم بیش از ۲۵۰۰ دستگاه ماینر را شناسایی و جمع‌آوری کنیم که در مجموع تلفات انرژی برق تبریز را حدود ۰٫۶ درصد بهبود بخشید.

گفتنی است نهمین جلسه‌ی شورای حقوقی صنعت آب و برق منطقه ۳ کشوری با حضور مدیران دفاتر حقوقی شرکت‌های آب و برق استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، زنجان و اردبیل و همچنین مسئولان دادگستری استان آذربایجان‌شرقی به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق تبریز برگزار شد.