تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی و دانشگاه تبریز امضاء شد
تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی و دانشگاه تبریز امضاء شد
مهرتبریز-در راستای اجرای طرح ملی«توانمندسازي مهارتي دانشجویان و فارغ ­التحصيلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال» این تفاهم نامه آموزشی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی و دانشگاه تبریز به امضاء طرفین رسید.
آرمان تبریز-در راستای اجرای طرح ملی«توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ ­التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال» این تفاهم نامه آموزشی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی و دانشگاه تبریز به امضاء طرفین رسید.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ در راستای اجرای طرح ملی «توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ ­التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال» تفاهم نامه همکاری با حضور یعقوب نماینده، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی و میررضا مجیدی، رئیس دانشگاه تبریز و جمعی از کارشناسان به امضاء طرفین رسید.
یعقوب نماینده، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی، توانمندسازی دانشجویان و دانش ­آموختگان دانشگاهی در راستای برآوردن نیاز کشور به منابع انسانی کارآمد و دارای تجارب فنی، مهارتی و حرفه­ ای، فراهم­سازی بسترهای اشتغال مولد دانش ­آموختگان رشته ­های مختلف دانشگاهی و استفاده از ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی طرفین در راستای انجام ماموریت­ها و تکالیف سازمانی را از جمله اهداف این تفاهم نامه برشمرد.