سرویس رایگان ۱۹ هزار کولر آبی در برق تبریز
سرویس رایگان ۱۹ هزار کولر آبی در برق تبریز
آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت توزیع تبریز گفت: 19 هزار کولر آبی به صورت رایگان توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز سرویس خواهد شد.

آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت توزیع تبریز گفت: ۱۹ هزار کولر آبی به صورت رایگان توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز سرویس خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ عادل کاظمی با اشاره به اجرای این طرح از سوی شرکت مادر تخصصی توانیر برای کاهش پیک مصرف، گفت: کارکرد صحیح و طول عمر مفید تاسیسات سرمایشی ساختمان، ارتباط مستقیمی با سرویس‌های دوره‌ای و منظم این لوازم دارد.

وی تصریح کرد: در این راستا سرویس دوره‌ای کولرهای آبی قبل از فرا رسیدن فصل گرما بسیار ضروری است و عدم سرویس و نگهداری کولرهای آبی باعث افزایش تلفات مکانیکی و الکتریکی در این تاسیسات خواهد شد.

همچنین وی افزود: در این برنامه دستمزد سرویس برعهده شرکت توزیع نیروی برق تبریز می‌باشد ولی تهیه و پرداخت اقلام مصرفی مورد نیاز با قیمت‌های پایین تر از بازار در فروشگاه‌های معرفی شده توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز، توسط مالکین محترم می باشد، همچنین در صورت درخواست مالک جهت نصب سایه‌بان، پس ازتهیه توسط مالک، نصب آن توسط پیمانکار به صورت رایگان انجام می‌شود.

کاظمی تصریح کرد: با سرویس مناسب این تجهیزات، از تلفات انرژی جلوگیری شده و مصرف برق متقاضی نیز کاهش خواهد یافت، به همین منظور شرکت توزیع نیروی برق تبریز با مشتریانی که دارای کولر آبی با عمر بالای ۵ سال می باشند، آماده همکاری است.

وی اظهار داشت: متقاضیان می توانند برای سرویس‌ کولرهای آبی خود با مراجعه به سایتhttp://www.toztab.ir/ و پر کردن فرم مربوطه ثبت نام نمایند.

وی خاطر نشان شد: پیش بینی می شود به ازای سرویس هر کولر آبی، به میزان ۵۰ وات کاهش دیماند مصرفی اتفاق بیافتد.

لازم به ذکر است اجرای طرح سرویس کولرهای آبی از ابتدای سال ۹۸ توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز آغاز خواهد شد.