با اتکا به همت پرسنل شرکت، تلاش می کنیم امسال بهترین شرکت معدنی کشور باشیم.
با اتکا به همت پرسنل شرکت، تلاش می کنیم امسال بهترین شرکت معدنی کشور باشیم.
مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران: با اتکا به همت پرسنل شرکت، تلاش می کنیم امسال بهترین شرکت معدنی کشور باشیم

آرمان تبریز-دکتر سعد محمدی روز پنجشنبه در مجتمع مس سونگون حضور یافت تا از نزدیک شاهد اتمام عملیات تعویض نوار نقاله باشند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،در جلسه ای که بعد از بازدید از مجتمع مس سونگون برگزار گردید گزارش های مربوط به تولید و وضعیت طرح های توسعه ارایه گردید.

دکتر سعد محمدی ضمن تشکر ویژه از کلیه همکاران و کارکنان شرکت مس که با عزمی آهنین توانستند امسال به قله های موفقیت و رکورد های بدست آمده دست یابند گفت: شرکت مس توانسته در هفت ماهه اول سال رتبه اول فروش و صادرات در کشور را به خود اختصاص دهد که ابعاد این موفقیت با در نظر گرفتن تحریم های وضع شده علیه کشور بهتر درک می شود.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به افزایش ارزش این شرکت افزود: هر چند ما به موقعیت کنونی شرکت مس قانع نیستیم ولی الحمدالله شرکت مس در وضعیت مناسبی نسبت به سال گذشته قرار گرفته است که افزایش ۴۰ درصدی ارزش ، دارایی و ارزش فملی در سازمان بورس نشانگر بهبود وضعیت این شرکت نسبت به یکسال گذشته است.

ایشان با اشاره به میزان افزایش تولید مس کاتدی گفت: خوشبختانه امسال شرکت مس رکورد خوبی در تولید کاتدثبت نموده است که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تلاش خواهیم نمود که در سال آینده رقم تولید را به ۳۰۰ هزار تن برسانیم.

دکتر سعد محمدی در ادامه با اشاره به میزان افزایش تولید این شرکت در سال جاری افزود بر خلاف برخی شرکت ها، خوشبختانه شرکت مس با بهره گیری ازمعادن خود و از سویی افزایش تقاضای جهانی مس که پیش بینی می گردد در سال آتی این افزایش تقاضا به رقم ۵.۲ میلیون تن برسد توانسته است روند مساعد و مثبتی را طی نمایدو تلاش خواهیم کرد به همت کارکنانشرکت این روند تولید را به صورت صعودی ادامه دهیم و با توجه به آمار خوب صادرات شرکت تا این لحظه، انشالله بالغ بر ۱۰۰ هزار تن صادرات را امسال شاهد خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت:با این شرایط و با اتکا بر تلاش و همت کارکنان شرکت ملی صنایع مس ایران تلاش خواهیم نمود بهترین شرکت معدنی کشور باشیم.