همزمان با هفته وحدت؛ باغ خانواده در منطقه رواسان تبریز به بهره برداری می رسد
همزمان با هفته وحدت؛ باغ خانواده در منطقه رواسان تبریز به بهره برداری می رسد
آرمان تبریز-همزمان با ولادت پیامبر مکرم اسلام (ص) و هفته وحدت، "باغ خانواده" در حوزه شهرداری منطقه ۷ تبریز افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

آرمان تبریز-همزمان با ولادت پیامبر مکرم اسلام (ص) و هفته وحدت، “باغ خانواده” در حوزه شهرداری منطقه ۷ تبریز افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،پروژه باغ خانواده در منطقه رواسان تبریز، ساعت ۱۰:۳۰ روز جمعه هفته جاری همزمان با ولادت پیامبر مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) طی مراسمی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

این پروژه در مساحت ۱۵ هزار متر مربع و در مدت زمان ۱۲۰ روز کاری اجرا شده و قرار است دو روز دیگر مورد بهره برداری قرار گیرد.

۱۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای عملیات عمرانی این پروژه هزینه شده و ۴۵ میلیارد ریال نیز برای تملک فضای آن اختصاص یافته است.

در باغ خانواده، تاسیسات و امکاناتی نظیر زمین بدمینتون، زمین بازی کودکان، بوفه، سرویس بهداشتی و پارکینگ برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده است.

احداث و اجرای پارک شهید مدافع حرم حامد جوانی به مساحت شش هزار و ۵۰۰ متر مربع، احداث و اجرای پارک کوهستان اندیشه به مساحت بیش از ۴۵ هزار متر مربع، درختکاری شهرک صدرا به تعداد سه هزار اصله درخت، درختکاری به تعداد ۶۲ هزار و ۷۹۵ اصله و گلکاری سطح منطقه به تعداد ۱۴۶ هزار و ۴۷۵ بوته از دیگر اقدامات و فعالیت های انجام یافته توسط شهرداری منطقه ۷ تبریز طی چهار ماه اخیر بوده است.