پیام قدردانی و تبریک مدیرعامل باشگاه مس ورزقان به مناسبت به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال
پیام قدردانی و تبریک مدیرعامل باشگاه مس ورزقان به مناسبت به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال
آرمان تبریز-این قهرمانی را به مردم خوب آذربایجان و مردم عزیز ورزقان در این روزهای باقیمانده به عید نوروز، بدهکار بودیم. قهرمان واقعی آنها هستند. مبارکشان باشد انشالله. حمایت هواداران ورزقانی و سایر هواداران مس از تبریز و سایر شهرستان های آذربایجان در این دیدارها بی‌نظیر بود. بویژه هواداران تراکتورسازی سرفراز که در این بازی‌های حساس حضور پرشورشان فوق‌العاده موثر بود که در اینجا از همه دوستان تشکر و قدردانی می نمایم.

آرمان تبریز-این قهرمانی را به مردم خوب آذربایجان و مردم عزیز ورزقان دراین روزهای باقیمانده به عید نوروز، بدهکار بودیم. قهرمان واقعی آنها هستند.مبارکشان باشدانشالله. حمایت هواداران ورزقانی و سایر هواداران مس از تبریز و سایر شهرستان های آذربایجان در این دیدارها بی‌نظیر بود. بویژه هواداران تراکتورسازی سرفراز که در این بازی‌های حساس حضور پرشورشان فوق‌العاده موثر بود که در اینجا از همه دوستان تشکر و قدردانی می نمایم.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، نجفی در ادامه افزود: مس ورزقان از ابتدای حضورش در لیگ برتر با برنامه‌ برای قهرمانی لیگ، جلو رفته است و دراین فصل نیز تنها به دلیل امتیازهایی که در ابتدای فصل و قبل از قهرمانی در جام باشگاه های آسیا ۲۰۱۸ اندونزی از دست داده بودیم نتوانستیم به عنوان صدر جدول به مرحله پلی آف قدم بگذاریم. قهرمانی برازنده تک تک مدیران، کارکنان، بازیکنان، مربیان و هواداران غیور باشگاه مس ورزقان بود و تحت الطاف خداوند متعال و حمایت ائمه معصومین علیهم‌السلام، به حق خود در این لیگ سخت و دشوار رسیدیم.

بار دیگر این قهرمانی ارزشمند را به محضر سردار بنی‌اسدی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، حجت الاسلام دکتر توحیدی، مشاور فرهنگ و ورزش صنعت مس، مهندس شریفی، مدیر مجتمع مس آذربایجان، حجت الاسلام والمسلمین دکتر آل هاشم، امام جمعه محبوب تبریز ، حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ مهدی پورمحمد، امام جمعه ورزقان، مهندس یحیوی ، فرماندار ورزقان،دکتر علیزاده نماینده محبوب مردم شریف ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی، همه مسئولان استانی و ورزقان، مردم شریف و هواداران و همه عزیزانی که ما را در این مسیر یاری دادند بویژه کارگران زحمت‌کش معدن مس سونگون تبریک عرض می نمایم.

 مدیرعامل باشگاه مس ورزقان در پایان گفت:
هواداران ما بهترین هواداران فوتسال کشور هستند که به امید حق تعالی و با همراهی این هواداران پرشور، تکرار قهرمانی آسیا و کسب مقام شایسته برای کشورمان در جام باشگاه های فوتسال جهان از برنامه های باشگاه در سال ۱۳۹۸ خواهد بود تا به امید خدا، برگ های زرین دیگری را از سوی این قهرمانان بر دفتر افتخارات باشگاه مس ورزقان، ورزش استان و میهن اسلامی ایران در سال بعد شاهد باشیم.