بومی سازی را به صورت عینی در مجتمع مس سونگون مشاهده نمودم
بومی سازی را به صورت عینی در مجتمع مس سونگون مشاهده نمودم
آرمان تبریز-فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی به همراه معاونین ارشد این نیرو در استان روز یکشنبه از مجتمع مس سونگون بازدید بعمل آوردند.

آرمان تبریز-فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی به همراه معاونین ارشد این نیرو در استان روز یکشنبه از مجتمع مس سونگون بازدید بعمل آوردند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،در این بازدید مهندس شریفی مدیر مجتمع مس آذربایجان ضمن خوش آمد گویی به میهمانان گزارش جامعی از روند چرخه تولید و فعالیت در مجتمع مس سونگون جهت آشنایی و اطلاع از این فعالیت ها ارائه نمودند و سپس میهمانان را در بازدید میدانی همراهی نموده و اطلاعات تکمیلی هر امور را ارایه نمودند.

سردار حسین عبدی ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجتمع مس سونگون و بازدید و آشنایی با این مجموعه معدنی عظیم گفت: مجتمع مس سونگون قطبی از امکان در استان آذربایجان شرقی است که با حضور در اینجا، عظمت چرخه اقتصادی و صنعتی آن را مشاهده کردیم.

فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی با اشاره به ارتباط و وابستگی توسعه به امنیت افزود: امنیت یک موهبت الهی است و الحمدالله شهرستان ورزقان همچون دیگر نقاط کشور عزیزمان ایران امنیت خاصی برخوردار است که همدلی، همکاری و وحدت قابل وصف مسئولین شهرستان یکی از عوامل برقراری این امنیت می باشد.

وی با اشاره به اشتغال ۴۰۰۰ نفر در مجتمع مس سونگون ادامه داد: معیشت چهار هزار خانوار از این معدن تأمین می گردد که این امر مایه مباهات و خرسندی ما و تمامی مسئولین استان است زیرا با مشاهده حکمفرما بودن نشاط و همدلی در بین کارکنان این واحد معدنی و استوار بودن و رشد روزافزون اتحاد و همدلی بر اساس رصدهای صورت گرفته، در کل به نوعی علایم سلامت و ایمنی جامعه در این مجتمع تبلور گردیده است.

سردار عبدی با اشاره به شعار سال یعنی رونق تولید افزود: طبق آمارهای ارایه شده این امر و سیاست اقتصاد مقاومتی در این مجتمع به خوبی در حال پیاده سازی است ولی از همه مهمتر، بومی سازی را به صورت عینی در این مجتمع مشاهده کردیم که مایه افتخار و مباهات برای ایران و ایرانی است.

فرماندهی نیروی انتظامی استان در خاتمه سخنانشان با اشاره به نامگذاری هفته بنام پدافند غیرعامل گفت: از منظر پدافند غیرعامل می بایست تمامی زیرساخت های تأسیساتی، فنی، فرهنگی، اجتماعی و … مدنظر قرار بگیرد و نیروی انتظامی با تمام توان آماده همکاری و مشارکت در این امر است.

.