حضور مدیران و کارکنان سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و ادارات تابعه در راهپیمایی روز ١٣ آبان
حضور مدیران و کارکنان سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و ادارات تابعه در راهپیمایی روز ١٣ آبان
آرمان تبریز-مهندس اکبرفتحي رئيس سازمان جهادکشاورزي استان آذربايجان شرقي و حجت الاسلام والمسلمين مجيد نجفي مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سازمان جهادکشاورزي استان به همراه جمعي از مديران و کارکنان سازمان و ادارات تابعه در راهپيمايي يوم الله ۱۳ آبان ، روز ملي مبارزه با استکبار جهاني حضور يافته و به همراه قشرهاي مختلف مردم به ويژه دانش آموزان و دانشجويان و مردم هميشه در صحنه تبريز در اين راهپيمايي فريادهاي استکبارستيزي سر دادند.

آرمان تبریز-مهندس اکبرفتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و حجت الاسلام والمسلمین مجید نجفی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان به همراه جمعی از مدیران و کارکنان سازمان و ادارات تابعه در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی حضور یافته و به همراه قشرهای مختلف مردم به ویژه دانش آموزان و دانشجویان و مردم همیشه در صحنه تبریز در این راهپیمایی فریادهای استکبارستیزی سر دادند.

به گزارش  خبرنگار ما در تبریز؛ شرکت کنندگان در این راهپیمایی ذلت ناپذیری و روحیه مقاومت و ایستادگی و عزت و اقتدار خود را در مقابل رفتارهای قلدرمابانه و تهدیدات آمریکای جهانخوار به نمایش گذاشتند.

برپایه این گزارش ، راهپیمایان با در دست داشتن دست نوشته ها و سردادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نفرت و انزجار خود را از سیاستهای خصمانه نظام سلطه نشان دادند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز در مراسم پایانی راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان مردم تبریز، اظهار کرد: ۱۳ آبان سال ۱۳۴۳ شمسی روز تبعید حضرت امام (ره) به ترکیه و قیام مردمی سال ۱۳۵۷ و سالروز شهادت جمع زیادی از دانش آموزان و دانشجویان در مقابل دانشگاه تهران در زمان اوج گیری انقلاب شکوهمند ایران و تسخیر لانه جاسوسی ایران توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸ با توجه به ابعاد و پیامدهای آن و گستره ملی و بین المللی از اهمیت و جایگاه ویژه ای در تاریخ انقلاب شکوهمند ایران برخوردار است.

حجت الاسلام والمسلمین دکترسیدمحمدعلی آل هاشم این اقدام شجاعانه را یکی از حرکت ها و اقدامات اصیل در بین انقلابهای جهان دانست که شوک عمیقی به آمریکا و ابهت پوشالی امپریالیسم وارد کرد ادامه داد: ‌ تسخیر لانه جاسوسی اوج شکست و ذلت آمریکا را به رخ جهانیان کشید و اوج مظلومیت مسلمانان جهان را در گیتی طنین انداز کرد.

شایان ذکر است در پایان راهپیمایی ۱۳ آبان در تبریز قطعنامه ۶ ماده ای قرائت و در آن بر راهبرد آرمان تغییر ناپذیر انقلاب اسلامی و مقاومت فعال در برابر دسیسه های شیطانی تاکید شد.