دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با دادستان عمومی و انقلاب تبریز
دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با دادستان عمومی و انقلاب تبریز
آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز به همراه هیئتی متشکل از اعضای هیئت مدیره، مدیران دفاتر حقوقی، حراست و روابط عمومی با دادستان عمومی و انقلاب تبریز دیدار کردند.

آرمان تبریز- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز به همراه هیئتی متشکل از اعضای هیئت مدیره، مدیران دفاتر حقوقی، حراست و روابط عمومی با دادستان عمومی و انقلاب تبریز دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ما؛ در این دیدار مشکلات بازار تبریز بویژه بازار دودری (ایکی قاپیلی) توسط عادل کاظمی، مدیرعامل شرکت، مطرح و پیرامون آن بحث و تبادل نظر شد.

کاظمی در رابطه با سرای دودری نقطه نظرات خود را بیان و تاکید کرد: شرکت توزیع نیروی برق تبریز درصدد است برق این بخش از بازار را با ملاحظات کامل ایمنی و پیشگیری از هرگونه تغییر و یا کاهش کیفیت برق‌رسانی، تامین کند.

وی در این دیدار با بیان اینکه موضوع تفاهمنامه شرکت توزیع برق تبریز با شهرداری نیمه تمام مانده است، ابراز امیدواری کرد این تفاهمنامه بزودی امضاء و مبادله شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در پایان به حساسیت شبکه‌ی برق‌ مرکز شهر به دلیل قرارگیری مناطق حساس در آن اشاره و تاکید کرد: سه پست برق فوق توزیع روشنایی، امامیه و گلستان به دلیل اتصال کابل‌های رابط بین این پست‌ها، نیاز به اجرای کابل‌کشی از پست امامیه تا پست فوق توزیع روشنایی دارند تا مردم در مرکز شهر دچار بی‌برقی نشوند، لذا برای پیشگیری از این معضل احتمالی لازم است حفاری و کابل‌کشی ۱۳۲ کیلوولت سریعا اجرا شود که نیاز به همکاری شهرداری با شرکت توزیع نیروی برق خواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب تبریز نیز در این دیدار با بیان اینکه تیرهای برق مزاحم، مشکلات عدیده‌ای برای مردم ایجاد کرده است، گفت: حل این مشکل یکی از دغدغه‌های ماست و انتظار می‌رود این موضوع با انعقاد تفاهمنامه‌ی جدید مرتفع شود.