این نظام صاحب لشکر اسلامی است که هیچگاه و با هر قدرتی شکست نخواهد خورد
این نظام صاحب لشکر اسلامی است که هیچگاه و با هر قدرتی شکست نخواهد خورد
آرمان تبریز-رئیس سازمان حفاظت و اطلاعات وزارت دفاع گفت: امروز این نظام و ملت به قدرت منطقه تبدیل شده و این نظام صاحب لشکر اسلامی است که هیچگاه و با هر قدرتی شکست نخواهد خورد.

آرمان تبریز-رئیس سازمان حفاظت و اطلاعات وزارت دفاع گفت: امروز این نظام و ملت به قدرت منطقه تبدیل شده و این نظام صاحب لشکر اسلامی است که هیچگاه و با هر قدرتی شکست نخواهد خورد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز،
سردار مجید خادمی عصر امروز در یادواره ۳۲ شهید روستای پسوجان این شهرستان اظهار داشت: شهدا نصرت الهی را به عینه رویت کردند و اگر ما هم پای خون شهدا بایستیم آن نصرت همیشه ساری و جاری است.

رئیس سازمان حفاظت و اطلاعات وزارت دفاع افزود: شهدا استقامت و از خودگذشتگی را از خود نشان دادند و هرگز منافع شخصی خودشان را در نظر نداشتند و امروز مدیون خون آنها هستیم و مبادا از این قافله عقب بمانیم.

وی گفت: نفوذ سرویس‌های اطلاعاتی دشمنان در همه بخش‌های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی در جبهه‌های سخت و نیمه سخت و نرم‌افزار بسیار بود تا بتوانند ایران اسلامی را شکست دهند اما امروز این نظام و ملت به قدرت منطقه تبدیل شده و و این نظام صاحب لشکر اسلامی است که هیچگاه و با هر قدرتی شکست نخواهد خورد.

خادمی افزود: مردم از تحریم‌ها نگران نیستند و آنچه موجب نگرانی است بی‌عدالتی است که باید برطرف شود زیرا تحریم‌ها گرچه مشکلات اقتصادی را به وجود آورد اما نتوانست آسیب به قدرت ما بزند و امروز توان دشمن در برابر قدرت دفاعی ما ناچیز است.

وی عنوان کرد: امروز همین اقتدار ما موجب شده آمریکا به چالش افتد و آنان امروز دنبال مذاکره با ما هستند و شک نکنید دشمن بیشتر از ما در فشار است، ما می‌گوییم این ملت برای همیشه قطع امید از دشمنان کرده است و حتی ما امید به کشورهای دوست هم نداریم و با امید به خداوند و توان داخلی و نیروهای جوان بر اقتدار خود می‌افزاییم.

خادمی تصریح کرد: امروز مسلمانان جهان و مظلومان عالم امیدوار این نظام هستند تا از زیر یوغ استعمار به درآیند، اگر آمریکا روزی برای ضربه زدن به ایران اسلامی گروهی منافق را اجیر می‌کرد امروز حرف از ائتلاف جهانی می‌زند پس چه چیز فرق کرده است غیر از این است که ملت ما در مسیر شهدا قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه این ملت و کشور دیگر شکست‌ناپذیر در برابر هر قدرت جهانی هستند، اظهار کرد: با این اوصاف اگر کسی بخواهد یاد شهدا را به فراموشی بسپرد و یا نام آنان را از کوچه‌ها و خیابان‌ها حذف کند به ملت ایران خیانت کرده است.

خادمی گفت: شهدا الگوی مقاومت خستگی‌ناپذیر بودند و زنده بودن روحیه شهادت طلبی و فرهنگ شهادت دربین ملت ایران موجب ترس و شکست دشمنان شده است.

گفتنی است که منطقه پسوجان در بخش پاریز شهرستان سیرجان با کمتر از ۸۰ خانوار دارای ۳۲ شهید و بیش از دو برابر شهدا را جانباز دارد.

  • منبع خبر : وزارت دفاع