اجرای عملیات آسفالت ریزی اساسی در ۴ مسیر اصلی سطح حوزه منطقه دو تبریز
اجرای عملیات آسفالت ریزی اساسی در ۴ مسیر اصلی سطح حوزه منطقه دو تبریز
آرمان تبریز-از سوی شهرداری منطقه دو تبریز به منظور تسهیل تردد شهروندان از مسیرهای سطح حوزه، آسفالت ریزی اساسی در 4 مسیر اصلی این منطقه، عملیاتی شده است.

آرمان تبریز-از سوی شهرداری منطقه دو تبریز به منظور تسهیل تردد شهروندان از مسیرهای سطح حوزه، آسفالت ریزی اساسی در ۴ مسیر اصلی این منطقه، عملیاتی شده است.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: در همین راستا محل تعریض باند شرقی بلوار ملاصدرا حدفاصل اتوبان شهیدکسائی تا ورودی زعفرانیه با استفاده از ۶۵۰ تن آسفالت، آسفالت ریزی اساسی شده و عبور و و مرور وسایل نقلیه شهری از اصلی ترین مسیر تردد مسافرین و گردشگران از سوی اتوبان شهید کسائی به مرکز شهر تبریز، تسهیل یافته است.
خوشنواز افزود: از سوی حوزه عمران این منطقه در عملیاتی مشابه همچنین برای سهولت تردد شهروندان به هنگام استفاده از فضای پارک بزرگ ائل گلی در جاده سلامت داخل پارک و به منظور رفت و آمد آسان اهالی و ساکنین آپارتمان های آسمان تبریز در مسیر مقابل این مجتمع مسکونی، جمعاً با استفاده از ۲ هزار و ۶۴۸ تن آسفالت، عملیات آسفالت ریزی اساسی به انجام رسیده است.
شهردار منطقه دو تبریز در ادامه توضیحات خود گفت: بلوار فتح دیگر مسیر اصلی شهرداری منطقه دو تبریز محسوب می شود که برای عملیات آسفالت ریزی اساسی هر دو باند شرقی و غربی آن از ابتدای پارک شمیم پایداری تا انتهای بلوار و ابتدای جاده فتح آباد، عملیات اصلاح و زیرسازی و لایه بیندر آن با استفاده از ۱۲۵۰ تن آسفالت به انجام رسیده و آسفالت رویه آن نیز بزودی اجرائی می شود.
خوشنواز همچنین از تراش آسفالت مستهلک و زیرسازی مسیر زعفرانیه به ساری زمی نیز خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اینکه آسفالت این مسیر به مرور زمان تخریب شده و ساکنین زعفرانیه و میرداماد مدت های مدیدی بود در تردد دچار مشکل شده بودند، در راستای پاسخگوئی به درخواست شهروندان، عملیات اصلاح زیرسازی این پروژه از سوی حوزه عمران منطقه دو اجرائی شده که با استفاده از ۱ هزار و ۵۰۰ تن آسفالت، بزودی عملیات آسفالت ریزی اساسی مسیر مذکور به انجام می رسد.
بنابه گفته شهردار منطقه دو تبریز، عملیات زیرسازی تعریض و مسیرگشائی خیابان عطار نیشابوری نیز برای انجام آسفالت ریزی اساسی، آغاز شده است.