آماده باش نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز برای پیشگیری از آبگرفتگی معابر
آماده باش نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز برای پیشگیری از آبگرفتگی معابر
آرمان تبریز-شهردار منطقه 6 تبریز گفت: همزمان با آغاز فصل پاییز و بارش های موسمی نیروهای خدمات شهری شهرداری منطقه 6 تبریز در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

آرمان تبریز-شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: همزمان با آغاز فصل پاییز و بارش های موسمی نیروهای خدمات شهری شهرداری منطقه ۶ تبریز در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

به گزارش خبرنگار ما؛ مهندس سامان احمدزاده اظهار داشت: با توجه به موقعیت جغرافیایی غرب تبریز و قرار داشتن این منطقه در پایین ترین ارتفاع شهر به منظور پیشگیری از هرگونه آبگرفتگی و سرریز جوی آب و کانال های آبرو، نیروهای خدمات شهری شهرداری منطقه ۶ در حالت آماده باش کامل قرار گرفتند.

وی افزود: معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۶ تبریز با بکارگیری تمامی امکانات و تجهیزات و ۶۰ نفر نیروی کارگری (امانی و پیمانی) به صورت استقراری در محل های مستعد آبگرفتگی و خطرساز در سطح منطقه، میادین، معابر، زیرگذرها و روگذرها آماده خدمات رسانی و پیشگیری از بروز هرگونه مشکلات است.

احمدزاده گفت: بلوار خلبان، مسیر ترانزیتی جاده سنتو، زیرگذر شهید مدنی، میدان راه آهن، روگذر شهیدان حضرت پور، کانال ایلی سو، آناخاتون، مسیر کارخانجات و واحدهای صنعتی غرب تبریز از جمله نقاط در معرض آبگرفتگی هستند که شهرداری منطقه ۶ برای ایمن سازی این مسیرها تمهیدات لازم را به کار بسته است.

شهردار منطقه ۶ گفت: معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۶ تبریز با تجهیز یک دستگاه لودر، یک دستگاه بیل بکهو، یک دستگاه مینی لودر، یک دستگاه جرثقیل، ۳ دستگاه کمپرسی ۱۰ چرخ، ۳ دستگاه خاور ۸۰۸ و ۶۰۸ ، یک دستگاه تانکر آب، یک دستگاه پمپ روبین و نفرات فنی و تاسیسات فضای سبز، برقکاران و کارگران تنظیف برای لایروبی و پاکسازی رسوبات دپو شده آماده می باشند.