ساخت یا خرید روزانه ۳ واحد مسکن برای مددجویان
ساخت یا خرید روزانه ۳ واحد مسکن برای مددجویان
آرمان تبریز--غلامعلی ملامهدی با بیان اینکه تامین مسکن مددجویان از اولویت های اساسی کمیته امداد است، افزود: در 6 ماهه نخست سالجاری 123 واحد مسکن شهری برای مددجویان آذربایجان شرقی خرید یا احداث شده است.

آرمان تبریز–غلامعلی ملامهدی با بیان اینکه تامین مسکن مددجویان از اولویت های اساسی کمیته امداد است، افزود: در ۶ ماهه نخست سالجاری ۱۲۳ واحد مسکن شهری برای مددجویان آذربایجان شرقی خرید یا احداث شده است.
به گزارش خبرنگار ما در تبریزقائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی همچنین به احداث مساکن مددجویی در روستاها اشاره کرده و گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۴۰۷ واحد مسکن روستایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان احداث شده است.
وی خاطر نشان کرد: بطور متوسط روزانه ۳ واحد مسکن در ۶ ماهه سالجاری در مناطق شهری و روستایی استان برای مدجویان تحت حمایت کمیته امداد تامین شده است.
ملامهدی ادامه داد: همچنین ۶۹۲ واحد مسکن مددجویی در مناطق شهری و روستایی استان نیز تعمیر شده است که بطور متوسط روزانه ۴ واحد را شامل می شود.
وی به تفاهم نامه مشترک کمیته امداد با بسیج سازندگی سپاه استان اشاره کرده و گفت: با همکاری مشترک این دو نهاد و کمک های خیران در نظر داریم تا پایان سالجاری ۱۰۰۰ واحد مسکن مددجویی در مناطق شهری و روستایی استان خرید یا احداث نماییم.
قائم مقام کمیته امداد آذربایجان بر ضرورت کمک های مردمی جهت تامین مسکن نیازمندان اشاره کرده و بیان داشت: مردم نیک اندیش استان می توانند وجوهات نقدی خود را با شماره گیری کد #۰۴۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه بصورت سریع و ایمن پرداخت کنند.