حفاظت از سرمایه‌های انسانی رسالت اصلی پدافند غیرعامل است
حفاظت از سرمایه‌های انسانی رسالت اصلی پدافند غیرعامل است
خبرگزاری آریا-مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی در نشستی با مدیرعامل و معاون فرهنگی باشگاه تراکتور تبریز، با اشاره به اهداف حوزه مردم‌محور در پدافند غیرعامل، حفاظت از سرمایه های انسانی در جامعه را رسالت اصلی این حوزه برشمرد.

خبرگزاری آریا- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی در نشستی با مدیرعامل و معاون فرهنگی باشگاه تراکتور تبریز، با اشاره به اهداف حوزه مردم‌محور در پدافند غیرعامل، حفاظت از سرمایه های انسانی در جامعه را رسالت اصلی این حوزه برشمرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛محمدباقر آقایی با بیان اینکه حدود ده سال از بازگشت تیم تراکتور به سطح اول فوتبال کشور می گذرد و در این مدت، این تیم شور و نشاط خاصی به جامعه بخشیده و باعث سوق پیدا کردن جوانان به سمت ورزش شده، افزود: تیم تراکتور با هواداران خود در کشور و حتی در جهان شناخته شده و باید قدر این هواداران را بدانیم.

وی با اشاره به اینکه هواداران تراکتور با این ظرفیت بالا جزو سرمایه های ملی محسوب می شوند، تهدیداتی را که پیرامون این سرمایه ملی وجود دارد بیان کرده و خواستار توجه بیشتر مسئولان به هواداران شد.

آقایی با تاکید بر این که اولویت اصلی پدافند غیرعامل در حال حاضر آموزش و فرهنگ سازی است، پیاده کردن اهداف پدافند مردم محور را در بین قشر هواداران تراکتور بسیار مثمر ثمر خواند.